تعامل شرکت‌های بزرگ با هوش مصنوعی

استفاده ChatGPT برای نوشتن ایمیل

کدخبر: ۵۶۳۴۰۹
ChatGPT برای نوشتن خودکار ایمیل ها استفاده می شود: سازندگان مایکروسافت، Salesforce و TikTok در حال استفاده از آن هستند.
استفاده ChatGPT برای نوشتن ایمیل

براساس گزارش اقتصادنیوز، چت ربات‌های هوش مصنوعی در حال حاضر برای نوشتن پست‌های ایمیل سفارشی استفاده می‌شوند. این نشان می دهد که چگونه هوش مصنوعی مانند ChatGPT ممکن است به زودی نقش مهمی در تجارت ایفا کند. شرکت هایی مانند Salesforce و مایکروسافت شروع به ارائه کارهایی بین چت بات و نرم افزار خود کردند.

یک ویدیوی اخیر TikTok نشان داد که چگونه می توان از ChatGPT یکپارچه با Google Sheets برای نوشتن پیام های LinkedIn سفارشی برای مدیرانی که درخواست ملاقات دارند، استفاده کرد. این 10 شرکت بالقوه در یک صنعت و مدیران عامل آنها را شناسایی کرد و یادداشت‌های متفاوتی را برای هر یک از آنها ایجاد کرد.

الکس کلافاس، سازنده ویدیوی TikTok گفت:« من فکر می کنم ما در نقطه عطف بسیار جالبی هستیم که چگونه در آینده در زندگی روزمره خود از هوش مصنوعی استفاده خواهیم کرد. به طوری که حتی شش ماه پیش، قبل از اینکه ChatGPT به راحتی در دسترس قرار گیرد، این موضوع قابل دسترسی نبود.» او ویدیوهایی با تمرکز بر کار در صنعت فناوری می سازد.

هوش مصنوعی مولد - از جمله ابزارهایی که از تکنیک‌های مدل زبان بزرگ یا LLM استفاده می‌کنند، مانند ChatGPT - منجر به رونق شرکت‌های فناوری بزرگ و استارت‌آپ‌ها برای یکپارچه‌سازی نرم‌افزارهایی که قادر به تولید محتوایی شبیه چیزی است که یک انسان می‌نویسد، شده است.

تعداد کمی از محصولات مبتنی بر LLM در واقع درآمد کسب می کنند. مایکروسافت و گوگل در حال کار برای ادغام چت ربات با موتورهای جستجو هستند. شرکت ها در حال کار روی استفاده از این ربات ها برای نوشتن گزارش‌های بازاریابی یا کد کامپیوتری هستند.

 

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: دیروز با کاهش حدود ۵ درصدی نسبت به بالاترین سطح آخر هفته، این ارز دیجیتالی تضعیف شده است.

کارگزاری مفید