زمان نخستین عرضه اولیه ۱۴۰۲ اعلام شد

کدخبر: ۵۶۳۹۰۲
اقتصادنیوز: اولین عرضه اولیه سال ۱۴۰۲ هفته آینده انجام خواهد شد.
زمان نخستین عرضه اولیه ۱۴۰۲ اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، تعداد 360 میلیون سهم شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد معادل 12درصد سهام این شرکت، چهارشنبه هفته آینده(16 فروردین) به‌عنوان نخستین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد معاملاتی "پی پاد" در بورس تهران عرضه می‌شود.

خبر مهم برای جاماندگان سهام عدالت / تخصیص سهام به ۳.۵ میلیون جامانده چه شد؟

این میزان سهام در محدوده قیمتی 4500 تا 5500 ریال برای هر سهم و با سهمیه 500 سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه کارگزاری بانک پاسارگاد، و متعهدین عرضه شرکت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان، کاشفان نواندیش پارس و پیام‌آوران مدیریت ایرانیان، متعهد خرید شرکت تامین سرمایه امید با سقف تعهد خرید 50 درصد از کل سهام قابل عرضه و بازارگردان نیز صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی اندیشه زرین پاسارگاد هستند.

شایان ذکر است شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد به عنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP) با اخذ مجوز از بانک مرکزی 30 بهمن سال 84 در اداره ثبت شرکت ها در تهران با سرمایه اولیه 10 میلیون تومان به ثبت رسید و فعالیت را آغاز کرد.

سرمایه شرکت با 987 نیروی انسانی طی 8 مرحله افزایش سرمایه به 300 میلیارد تومان رسیده است. 72.9 درصد سهام به شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات پاسارگاد آریان (فناپ) ، 13.5 درصد سهام به شرکت پیام آوران مدیریت ایرانیان و 13.5 درصد سهام به شرکت کاشفان نواندیش پارس تعلق دارد. شرکت با هدف طرح های سرمایه گذاری برنامه افزایش سرمایه از 300 به 400 میلیارد تومان از محل آورده نقدی سهامداران را در دستور کار دارد.

تیتر یک
کارگزاری مفید