رصد بازار مسکن؛

لیست خانه‌های دو میلیارد تومانی در تهران

کدخبر: ۵۷۳۶۳۹
خانه‌های دو میلیارد تومانی در تهران معرفی شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد، یافتن فایل خانه با بودجه‌ای کمتر از دو میلیارد تومان در پایتخت تقریبا کار دشواری شده است.
لیست خانه‌های دو میلیارد تومانی در تهران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، مساحت اکثر فایل‌های ارائه شده در پلتفرم‌های خرید و فروش با بودجه‌ای بین یک میلیارد و 500 میلیون تومان تا دو میلیارد تومانی یا کمتر از آن، بین 40 تا 60 مترمربع است و به لحاظ موقعیت مکانی در بافت‌های قدیمی یا دور از مرکز تهران قرار دارند.

برخی از این فایل‌ها عمربنای بالایی دارند و یا به سبک ویلایی ساخته شده‌اند؛ البته آگهی آپارتمان‌های نوساز هم به چشم می‌خورد که در توضیحات برخی از این آگهی‌ها به لزوم پرداخت رهن خانه و وام در موعد مقرر اشاره شده و بخشی از آنها هم بدون اشاره به این نکته با قیمتی زیر دو میلیارد تومان آگهی شده‌اند و پس از تماس با مشاور می‌توان از دارابودن یا نبودن آن با خبر شد.

واحدی در محله اتابک در جنوب شرقی تهران با 43 مترمربع مساحت، یک سال ساخت و دارای یک خواب، پارکینگ و آسانسور با قیمت یک میلیارد و 850 میلیون و واحدی دیگر در محدوده‌ی شرقی تهران و در محله قدیمی شمیران نو با 50 مترمربع مساحت و 10 سال عمر بنا، یک میلیارد و 500 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

در جنوب غربی تهران و در محله نواب، یک واحد 61 متری و زیر هم‌کف با 20 سال قدمت، دو میلیارد تومان و در محله مشیریه، آپارتمانی با 48 مترمربع زیربنا و 15 سال عمربنا یک میلیارد و 830 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

زیر دو

 
 در همین راب
تیتر یک
  • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۱۲ خرداد

    اقتصادنیوز:«نیم قرن با اقتصاد ایران» به سال چهارم رسید. ما در این بخش‌ تلاش می‌کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را…

از دست ندهید
کارگزاری مفید