خبر خوش وزیر کار برای بازنشستگان و مددجویان بهزیستی

کدخبر: ۵۷۵۸۱۸
وزیر رفاه گفت: پیش‌بینی‌ها و تصمیمات خوبی برای بازنشستگان گرفته شده است؛ یکی از معضلاتی که بازنشستگان کشوری داشتند این بود که در حوزه بیمه تکمیلی با شرکت‌ها دچار مشکل بودند؛ بنا شد تغییراتی در این زمینه به عمل بیاید.
خبر خوش وزیر کار برای بازنشستگان و مددجویان بهزیستی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اکوایران، صولت مرتضوی - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی - امروز (چهارشنبه، ۳ خرداد) در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره اشتغال سالانه یک میلیون نفر، گفت: این موضوع در سال جاری نیز در دستور کار و اولویت وزارتخانه قرار دارد و امید است با همکاری‌هایی که صورت می‌گیرد و همچنین با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اهرم سرمایه‌های خرد به این هدف گذاری برسیم.

اتفاق بی سابقه در سامانه یکپارچه خرید خودرو

جهش وحشیانه اجاره مسکن/ مردم کانکس نشین شدند

وزیر کار به احتمال تغییر رقم یارانه دهک‌های درآمدی مختلف اشاره کرد و گفت: یک تصمیم باید قطعی شود تا آن را اعلام کنیم. در حال حاضر در پی آن هستیم که بحث کالابرگ الکترونیکی را به شدت توسعه دهیم تا قدری به مهار تورم کمک کنیم.

عرضه 23 مدل خودرو در مرحله دوم فروش یکپارچه/ فرایند انتخاب خودرو در سامانه آغاز شد

وی درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای بازنشستگان، تصریح کرد: پیش‌بینی‌ها و تصمیمات خوبی برای بازنشستگان گرفته شده است؛ یکی از معضلاتی که بازنشستگان کشوری داشتند این بود که در حوزه بیمه تکمیلی با شرکت‌ها دچار مشکل بودند؛ بنا شد تغییراتی در این زمینه به عمل بیاید.

مرتضی ادامه داد: در بحث بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی نیز قرار است خدمات و منابع را افزایش دهیم. همچنین درباره کمک به مددجویان سازمان بهزیستی بر اساس پیشنهاداتی که دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۲ داشته است افزایش ۴۰ درصدی در نظر گرفته شده است.

تیتر یک
از دست ندهید
کارگزاری مفید