روزنه امید در بازار ارز تهران

عمان، بازار دلار را بهم ریخت /پیش بینی قیمت دلار امروز

کدخبر: ۵۷۶۰۱۶
در شرایط فعلی روزنه امید در بازار دلار برای احتمال احیای برجام و... شکل گرفته که موجب شده خریداران دلار تا روز یکشنبه آینده احتیاط کنند.
عمان، بازار دلار را بهم ریخت /پیش بینی قیمت دلار امروز

 به گزارش اقتصادنیوز، سلطان عمان روز یکشنبه آینده به ایران خواهد آمد؛ برخی پیش بینی می کنند سلطان هیثم بن طارق برای بهبود روابط ایران و مصر به ایران خواهد آمد.

عمان، بازار دلار را بهم ریخت!

ولی آنچه توجه معامله گران دلار را به خود جلب کرده آنست که شاید از آن جا که عمان همیشه نقش میانجی گری در  مذاکرات برجامی  را ایفا کرده است این بار هم به این منظور به ایران بیاید، اتفاقی که شاید تنها سفر پادشاه عمان بتواند گره از کار آن بگشاید.

صف فروش در بازار دلار /طلا ناکام ماند، تتر پیشروی کرد

روز قبل دلار واکنش تندی به خبر سفر نشان داد ولی بررسی حباب درهم و تتر با دلار تهران نشان دهنده مقاومت معامله گران این بازار در برابر  کاهش قیمت دلار  در روز گذشته بوده است، به همین خاطر رفتار درهم و تتر تعیین کننده جهت بازار و میزان کاهش دلار در روز جاری خواهد بود و احتمالا جهت بازار را مشخص خواهند کرد و اگر حباب این دو کاهش نیابد کار برای معامله گران کاهشی دلار سخت می شود.

روزنه امید در بازار دلار 

در شرایط فعلی روزنه امید در بازار دلار برای احتمال احیای برجام و... شکل گرفته که موجب شده خریداران دلار تا روز یکشنبه آینده احتیاط کنند.

هجوم مردم به بازار سکه /دلار فریز شد، طلا عقب نشینی کرد

تیتر یک
  • گزارش اقتصادنیوز از بازارهای جهانی؛

    اقتصادنیوز: سرمایه‌گذاران منتظرند ببینند پس از تصویب قرارداد بدهی و صدور یک تریلیون دلار اوراق خزانه‌داری توسط…

از دست ندهید
کارگزاری مفید