بیت‌کوین وارد مرحله جدیدی شد؛

هجوم گاوها به بازار بیت کوین

کدخبر: ۵۸۹۳۱۱
قیمت بیت‌کوین منطقه حمایتی ۲۹ هزار و ۵۰ دلاری را که در آن گاوها ظاهر شدند، دوباره آزمایش کرد اما بالای منطقه ۲۹ هزار دلاری قوی باقی مانده و به تازگی افزایش جدیدی را آغاز کرده است.
هجوم گاوها به بازار بیت کوین

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا به نقل از کوین، حرکت واضحی بالاتر از سطوح ۲۹ هزار و ۲۵۰ و ۲۹ هزار و ۳۰۰ دلار مشاهده شد. قیمت، سطح ۵۰ درصد فیب اصلاحی حرکت نزولی را از نوسان ۲۹ هزار و ۶۷۸ دلار به حمایت ۲۹ هزار و ۷۰ دلار شکست. علاوه بر این، در نمودار ساعتی بیت‌کوین/دلار آمریکا شکستی به زیر خط روند نزولی کلیدی با مقاومت نزدیک به ۲۹ هزار و ۳۷۵ دلار وجود داشت.

اکنون بیت‌کوین بالای ۲۹ هزار و ۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود و در نزدیکی سطح ۲۹ هزار و ۴۵۰ دلار با مقاومت مواجه است.

به نظر می‌رسد که سطح ۶۱.۸ درصدی فیب اصلاحی حرکت نزولی از نوسان ۲۹هزار و ۶۷۸ دلار به حمایت ۲۹هزار و ۷۰ دلار به‌عنوان یک مقاومت عمل می‌کند. اولین مقاومت اصلی همچنان نزدیک به سطح ۲۹هزار و ۶۵۰ دلار است. مقاومت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹هزار و ۷۰۰ دلار خواهد بود که بالاتر از آن ممکن است قیمت به سمت منطقه مقاومت ۳۰هزار دلار افزایش یابد.

بسته شدن به بالای منطقه مقاومت ۳۰هزار دلاری می‌تواند شروع افزایشی مناسب باشد. در مورد ذکر شده، قیمت حتی ممکن است از مقاومت ۳۰هزار و ۴۰۰ دلار نیز فراتر رود.

اگر بیت‌کوین نتواند مقاومت ۲۹هزار و ۷۰۰ دلاری را از بین ببرد، می‌تواند کاهش دوباره را آغاز کند. پشتیبانی فوری در سمت نزولی نزدیک به سطح ۲۹هزار و ۳۰۰ دلار و میانگین متحرک ۱۰۰ ساعته ساده است.

حمایت اصلی بعدی نزدیک به سطح ۲۹هزار و ۵۰ دلار است که در زیر آن، قیمت می‌تواند سرعت پایین‌تری داشته باشد. پشتیبانی بعدی نزدیک به سطح ۲۸هزار و ۸۰۰ دلار است. هر ضرر بیشتر ممکن است نیاز به حرکت به سمت سطح ۲۸هزار و ۲۰۰ دلار در کوتاه‌مدت را ایجاد کند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • گزارش «اقتصادنیوز» از معاملات بازار سرمایه؛

      اقتصادنیوز: اردیبهشت ۱۴۰۲ و در اثر بخشنامه هیئت دولت بورس با ریزش مواجه شد و از کانال ۲.۳ میلیونی پایین رفت. امروز و…

    کارگزاری مفید