گزارش اقتصادنیوز از بازار طلا وارز تهران

کاهش تقاضا در بازار دلار / پیش بینی قیمت دلار امروز 29 مرداد

کدخبر: ۵۹۳۱۳۴
اقتصادنیوز: معامله گران می گویند در روزهای پایانی ماه بازار دلار با کمبود نقدی و بی پولی روبرو شده است و به همین دلیل قیمت دلار در یک محدوده خاص معامله می شود.
کاهش تقاضا در بازار دلار / پیش بینی قیمت دلار امروز 29 مرداد

به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب در محدوده 48 هزار و 880 هزار تومان به فروش رسید.بررسی ها نشان می دهد که قیمت دلار در چند وقت گذشته در یک محدوده خاص در نوسان بوده است.  

از جمله دلایل این ثبات نرخ می‌توان به مواردی مانند «کاهش ریسک‌های سیاسی و بهبود روابط خارجی»، «بهبود وضعیت فروش نفت» و «آزاد‌سازی منابع بلوکه شده ارزی در کشور‌های خارجی» اشاره کرد.

معامله گران می گویند در روزهای پایانی ماه بازار با کمبود نقدی و بی پولی روبرو شده است. به عقیده آنها نکته مهم بازار، کاهش حجم تقاضا به دلیل خالی شدن جیب خریداران در بازار فردوسی به دلیل روزهای پایانی ماه است‌ و تا زمانی که پول وارد بازار نشود احتمالا دلار نوسان معناداری را تجربه نخواهد کرد.

اثر کم تحرکی طلا و دلار در بازار سکه/پیش بینی قیمت سکه 29 مرداد

بررسی ها نشان می دهد در شرایط فعلی دلار هرات به حمایت مهم خود نزدیک شده است و دلار تهران با حمایت 48 هزار و 600 تومانی فاصله دارد،فعالان بازار می گویند در صورتی که قیمت دلار در تهران مرز حمایتی یادشده را از دست دهد ممکن است فشار فروش  به بازار زیاد  شود و به در این صورت دلار به مرز حمایتی 48هزار و 300 تومان برخواهد گشت.

برخی دیگر هم می گویند احتمالا دلار در روزهای پایانی ماه در محدوده 48 هزار و 800 نومان تا ابتدای مرز 49 هزار تومان در نوسان باشد. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی