آمار جدید زارع پور از تعداد کاربران پیام‌رسان‌های داخلی

کدخبر: ۶۲۰۸۵۲
اقتصادنیوز: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بیش از ۲ میلیون از کاربران پیام‌رسان‌های ایرانی از قابلیت اتصال متقابل استفاده می‌کنند.
آمار جدید زارع پور از تعداد کاربران پیام‌رسان‌های داخلی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایرانی گفت: هشت ماه پیش بود که پیام‌رسان‌های بومی به قابلیت اتصال متقابل مجهز شدند که به‌تازگی قرار است در اتحادیه اروپا برای سکوهای بزرگ بین‌المللی اجباری شود.

وی افزود: تعداد کاربرانی که از این قابلیت در پیام‌رسان‌های ایتا، بله، آی گپ و گپ استفاده می‌کنند از مرز ۲ میلیون نفر فراتر رفته است.

 برای استفاده از این قابلیت (فعال‌سازی قابلیت اتصال متقابل یا اینتر کانکشن در پیام‌رسان‌های ایرانی) پس از به‌روزرسانی پیام‌رسان خود به آخرین نسخه، وارد حساب کاربری خود شوید. سپس از بخش تنظیمات پیام‌رسان وارد بخش امنیت و حریم خصوصی شده و گزینه ارتباط با سایر پیام‌رسان‌های ایرانی را فعال کنید.

با این اقدام قابلیت «اتصال متقابل» فعال می‌شود و می‌توانید در لیست مخاطبین خود که همین امکان را در پیام‌رسان خود فعال کرده باشند، علاوه بر تبادل پیام متنی، انواع فایل‌ها را نیز رد و بدل کنید.

برای استفاده از این قابلیت، با جستجوی نام مخاطب موردنظر و کلیک روی «آیکن بی‌نهایت» می‌توانید ببینید مخاطبین شما عضو کدام یک از پیام‌رسان‌های بومی هستند؛ سپس از بین پیام‌رسان‌های مقصد، پیام‌رسان مد نظرتان را انتخاب کرده و پیام را ارسال کنید.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی