وزارت راه و شهرسازی ادعاها درباره بذرپاش را تکذیب کرد

کدخبر: ۶۲۷۵۸۲
اقتصادنیوز: مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی به اخبار کذب درباره فعالیت انتخاباتی "مهرداد بذرپاش" وزیر راه و شهرسازی و ادعای تذکر رییس جمهور و رهبر معظم انقلاب در این‌باره واکنش نشان داد.
وزارت راه و شهرسازی ادعاها درباره بذرپاش را تکذیب کرد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی اعلام‌کرد: وزیر راه و شهرسازی، همه وقت و انرژی خود را به تمشیت امور وزارتخانه اختصاص داده و جلسات مکرر، دیدارها، سفرها و سرکشی‌های هفتگی استانی و سایر محورهای تلاش در وزارتخانه و سازمان‌های تابعه، برای حل مسائل در حوزه مسکن و حمل و نقل ذیل کلان پروژه‌های «مسکن مردم» و و «ایران راه» در حال انجام است و هیاهوهای سیاسی و خبرسازی‌های کذب و بی تقوایی‌هایی که در فضای انتخاباتی اتفاق می افتد، در اراده مدیران ارشد و کارکنان وزارت راه و شهرسازی به عنوان وزارت پیشران پیشرفت کشور خللی ایجاد نخواهد کرد.

در این اطلاعیه تاکید شده است: این اخبار که در برخی کانال‌های فضای مجازی و رسانه هایی جعل و پخش می‌شود، از اساس کذب و نادرست است.

خبر مرتبط
اظهارات بذرپاش درباره وضعیت مسکن مهر پردیس

اقتصادنیوز: وزیر راه و شهرسازی گفت: ۱۱۶ هزار واحد بدون منابع مالی را از ابتدای دولت سیزدهم تا به امروز تحویل متقاضیان دادیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید