فوری/ آخرین مهلت دریافت یارانه تشویقی اعلام شد

کدخبر: ۶۲۸۴۵۳
اقتصادنیوز: مدیر رفاه امور اجتماعی اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی استان گفت: این یارانه تشویقی به صورت نقدی قابل برداشت نیست و حتما باید با مراجعه به فروشگا‌های معین شده، در قبال آن کالا دریافت شود.
فوری/ آخرین مهلت دریافت یارانه تشویقی اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یارانه تشویقی در قالب طرح فجرانه در چند وقت اخیر مورد اجرا گرفته است.

خبر مرتبط
اعلام نحوه استعلام دهک یارانه خانوار/ چگونگی ثبت اعتراض در سامانه دهک‌ بندی یارانه معیشتی

اقتصادنیوز: رئیس مرکز مطالعات و رفاه ایرانیان جزئیاتی تازه را درباره دهک بندی یارانه و چگونگی استعلام آن مطرح کرده است که دانستن آن خالی از لطف نیست.

مدیر رفاه امور اجتماعی اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمدگفت: مرحله اول کالابرگ الکترونیکی در قالب طرح فجرانه بین خانواده‌های دهک یک تا هفت توزیع شده است.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره اعتبار کالابرگ الکترونیکی طرح فجرانه/ اقلام خوراکی و قیمت‌ها اعلام شد+ جزئیات

اقتصادنیوز: به گفته مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، اعتبار در نظر گرفته شده برای هر نفر مشمول مرحله جدید خرید کالابرگ الکترونیکی (طرح فجرانه) سه ماه یا ۹۰ روز بوده و بعد از موعد مقرر قابل تمدید نیست.

او افزود: در این طرح به هر فرد ۲۲۰ هزار تومان یارانه برای دریافت کالا داده شده است.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره واریز یارانه معیشتی/ زمان واریز این دهک‌ها مشخص شد

اقتصادنیوز: یارانه دهک اول تا سوم به مبلغ ۴۰۰ هزار تومان ۲۵ هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود که یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۶ مربوط به بهمن ۱۴۰۲، چهارشنبه ۲۵ همین ماه واریز شد. واریزی یارانه سایر دهک‌ها ۳۰ بهمن انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این کالابرگ ارتباطی به یارانه‌های نقدی مردم ندارد گفت: این یارانه تشویقی به صورت نقدی قابل برداشت نیست و حتما باید با مراجعه به فروشگا‌های معین شده، در قبال آن کالا دریافت شود.

دانشی اضافه کرد: این یارانه تشویقی مشمول ۱۱ قلم کالا اساسی می‌شود و خانواده‌های دهک‌های یک تا هفت تا ۱۵ اسفند مهلت دارند با مراجعه به فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ الکترونیکی ، یارانه تشویقی خود را دریافت کنند.

خبر مرتبط
فوری/ زمان برداشت یارانه بهمن‌ماه اعلام شد

اقتصادنیوز: یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۶ مربوط به بهمن ماه ۱۴۰۲ به حساب همه سرپرستان خانوار دهک های اول تا سوم در سراسر کشور واریز و از ساعت ۲۴ روز ۲۵ بهمن ماه قابل برداشت است.

مدیر رفاه امور اجتماعی اداره تعاون، کل و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه پرداخت یارانه تشویقی در سه مرحله اجرا می‌شود اضافه کرد: برای دریافت مرحله اول کالا برگ مردم تا ۱۵ اسفند ماه می‌توانند به فروشگاه‌های متصل به طرح کالابرگ مراجعه کنند و اگر برای دریافت کالابرگ اقدام نکنند یارانه تشویقی دوماه آینده هم به آنها تعلق نمی‌گیرد.

دانشی افزود: فروشگاه‌ها حق دریافت مبلغ اضافی از خانوار‌ها را ندارند و در صورت گزارش تخلف با آنها برخورد می‌شود.

وی گفت: کد دستوری #۱۴۶۳*۵۰۰* میزان اعتبار باقی‌مانده به هرد فرد را نشان می‌دهد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید