مدیر سامانه یکپارچه خودرو:

خبر فوری برای متقاضیان خودروی وارداتی/ ۵۰۰ میلیون مسدودی را بردارید

کدخبر: ۶۲۸۹۷۶
اقتصادنیوز: به گفته مدیر سامانه یکپارچه خودرو، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سیستم بانکی نسبت به برداشت ۵۰۰ میلیون تومان خود اقدام کنند.
خبر فوری برای متقاضیان خودروی وارداتی/ ۵۰۰ میلیون مسدودی را بردارید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم ،با اشاره به اینکه از امروز پول‌های بلوکه شده مردم در بانک‌های عامل برای ثبت‌نام خودروهای وارداتی رفع مسدودی می‌شود، اظهار کرد: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سیستم بانکی نسبت به برداشت ۵۰۰ میلیون تومان خود اقدام کنند.

وی در خصوص اعلام نتایج ثبت‌نام خودروهای وارداتی نیز، گفت: پایش اطلاعات زمان بر است و احتمالاً طی چند روز آینده نتایج ثبت‌نام اعلام خواهد شد.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو در رابطه با دور جدید فروش خودرو در سامانه نیز افزود: این هفته طرح فروش تعدادی از خودروهای وارداتی در سامانه یکپارچه اجرا خواهد شد البته هنوز جزئیات آن مشخص نشده و به محض نهایی شدن اطلاعیه آن منتشر می‌شود.

به گزارش تسنیم، بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه از محل مازادِ خودروهای وارد شده، متقاضیان واجد شرایط در ماده 4 دستورالعمل تنظیم بازار خودرو سواری (مصوبه جلسه 543 شورای رقابت) می‌توانستند از (یکشنبه ١5 بهمن‌ماه) تا ساعت ١٣ روز چهارشنبه (١٨ بهمن ماه) یکی از حساب‌های خود نزد شعب بانک‌های واجد شرایط اعلامی در سامانه را به نام خودرو وارداتی وکالتی و مبلغ 500 میلیون تومان را در این حساب مسدود کنند. 

مهلت ثبت نام و انتخاب خودرو در این طرح تا ساعت 15 تاریخ 1402/11/24 بود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید