توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره ثبت شرکت کوروش کمپانی

کدخبر: ۶۲۹۷۰۴
اقتصادنیوز: سخنگوی قوه قضاییه گفت: روز گذشته اعلام کردم که شرکتی با نام‌ کوروش کمپانی ثبت نشده و به نام دیگری ثبت شده و به صورت جعلی این عنوان طرح شده است.
توضیحات سخنگوی قوه قضائیه درباره ثبت شرکت کوروش کمپانی

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، مسعود ستایشی، سخنگوی قوه قضاییه ظهر امروز در غرفه ایسنا در نمایشگاه رسانه‌های ایران حاضر شد و به سوالات خبرنگار این رسانه پاسخ داد.

ستایشی درباره آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی، گفت: در این رابطه به طور مفصل صحبت کرده‌ام و ریاست قوه قضاییه قسمتی از جلسه عالی قضایی را به این موضوع اختصاص دادند.

وی گفت: قوه قضاییه با اقتدار تمام در راستای شناسایی گلوگاه‌های فساد و برخورد با مفسدین و تحقق فسادستیزی قدم برمی‌دارد و مطابق موازین شرعی ما با برنامه ریزی دقیق و اهتمام ویژه کار را به جایی می‌بریم که عرصه برای این افراد تنگ شود تا در  بازدیدی دیگری که سال آینده خواهیم داشت بگوییم که   فساد و مفسدی نداریم؛ البته این امر نیاز به کار دارد و نظارت ویژه می طلبد و تمام دستگاه ها باید وظایف قانونی خود را به احسن وجه به منصه ظهور برسانند.

سخنگوی قوه قضاییه همچنین درباره انتظار از مجلس آینده گفت: ما امیدواریم که شاهد حضور منسجم و مقتدرانه  امت بزرگوار و همیشه در صحنه در انتخابات پیش رو باشیم.

وی افزود: انتخابات پیش رو مثل سایر انتخابات از برکات انقلاب شکوهمند  اسلامی است و شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی و عمومی و اجتماعی است و زمینه ای برای نشان دادن  نمایش اقتدار ملی ماست و همچنین کارآمدسازی نهادها و ساختارهای کشور برای تحقق اهداف است.

وی افزود: در انتخابات با اقتدار و برنامه ریزی شرکت کنیم و انتخاب اصلح داشته باشیم زیرا با انتخاب اصلح می توانیم به اهدافی که می خواهیم برای موفقیت انقلاب اسلامی داشته باشیم، برسیم.

ستایشی گفت: قطعا افراد انقلابی و متعهد و خداپرست و کسانی که اشراف در موازین قانونگذاری داشته باشند را باید انتخاب کنیم و باعث ایجاد تضمین امنیت و عزت و اقتدار همه جانبه کشور است.

وی تاکید کرد: انتخابات ما که منبعث از قانون اساسی است بالاترین جایگاه است و قانون اخیرالتصویبی که در رابطه با انتخابات مجلس داریم، نوآوری خوبی را حاصل کرده است و  باید ما با تمسک به این مقررات در این انتخابات حضور پیداکنیم.

ستایشی درباره پرونده امیرحسین مقصودلو (تتلو) نیز گفت: این فرد بازداشت است و پرونده او در مرحله دادگاه است.

سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی همچنین درباره عدم ثبت شرکت کوروش کمپانی با این نام، گفت: روز گذشته اعلام کردم که شرکتی با نام‌کوروش کمپانی  ثبت نشده و به نام دیگری ثبت شده و به صورت جعلی این عنوان طرح شده است. این موضوع هم یکی از مصادیقی است که در فرآیند رسیدگی مورد توجه قرار می‌گیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید