برنامه سازمان صمت برای بازار ماه رمضان و نوروز 1403

کدخبر: ۶۳۰۱۵۱
اقتصادنیوز: معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران اعلام کرد که مرحله اجرایی طرح از تاریخ ۱۵ دی ماه در حال اجرا است و مرحله عملیاتی طرح از تاریخ ۱۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۴ فروردین ادامه دارد.
برنامه سازمان صمت برای بازار ماه رمضان و نوروز 1403

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ سید علی میرموسوی، معاون نظارت سازمان صمت استان تهران اظهار کرد: طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان و ایام نوروز ۱۴۰۳ طی دستورالعمل ابلاغی معاون وزیر و مدیر عامل سازمان حمایت در دو مرحله اجرایی و عملیاتی در حال برگزاری است.

وی افزود: مرحله اجرایی طرح از تاریخ ۱۵ دی ماه در حال اجرا است و مرحله عملیاتی طرح از تاریخ ۱۵ اسفند آغاز می‌شود و تا ۲۴ فروردین، یعنی پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

به گفته این مقام مسئول تاکنون جلسات هماهنگی با ارگان‌های ذیربط از جمله تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شبکه بهداشت، ستاد خدمات سفر استانداری، اداره کل حمل و نقل و راهداری، شرکت‌های سایپا و ایران خودرو، اورژانس تهران، اداره کل نفت و گاز و غیره برگزار شده است.

وی افزود: همچنین هماهنگی‌های لازم برای اجرای بهینه طرح و برگزاری گشت‌های مشترک نظارتی برای رفاه حال شهروندان و مسافران نوروزی انجام شده و مرحله عملیاتی هم به زودی آغاز خواهد شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید