آخرین وضعیت فرودگاه رشت/ تکلیف پروازها چه شد؟

کدخبر: ۶۳۰۸۶۸
اقتصادنیوز:مدیرکل فرودگاه گیلان، با بیان اینکه آماده پذیرش پروازها هستیم، گفت: وضعیت بد جوی و تداوم بارش برف و کاهش دید به گونه‌ای است که امکان برقراری پرواز وجود ندارد.
آخرین وضعیت فرودگاه رشت/ تکلیف پروازها چه شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا ،سیدمحسن میرحسینی  با اشاره به بارش سنگین برف از روز گذشته در رشت، اظهار کرد: با توجه به حضور همکاران اداره کل فرودگاه استان گیلان از ساعات اولیه بارش‌ها و انجام خوب عملیات برف‌روبی، هم‌اکنون وضعیت فرودگاه به لحاظ عملیاتی بودن باند و سطوح پروازی و ترمینال‌ها عادی بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه آماده پذیرش پروازها هستیم، افزود: وضعیت بد جوی و تداوم بارش برف و کاهش دید به گونه‌ای است که امکان برقراری پرواز وجود ندارد و لذا کلیه پروازهای امروز، هفتم اسفندماه از فرودگاه سردار جنگل رشت لغو شد.

مدیرکل فرودگاه گیلان پروازهای لغو شده را مربوط به مسیر تهران - رشت شرکت هواپیمایی پارس ایر با ساعت ورود ۷:۳۰ دانست و متذکر شد: پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر با ساعت ورود ۱۴:۲۵ تهران به رشت و خروج ۱۵:۰۵ رشت به تهران نیز لغو شد.

میرحسینی اضافه کرد: پرواز ایران ایر تور مسیر مشهد به رشت در ساعت ۱۴:۴۵ و خروجی رشت به کیش در ساعت ۱۴:۴۵، پرواز پارس ایر خروجی رشت به تهران در ساعت ۱۶ و پرواز ایران ایر تور ورودی کیش به رشت در ساعت ۲۰:۴۵ و خروجی رشت به مشهد در ساعت ۲۱:۴۵ نیز احتمالا لغو خواهد شد.

وی با بیان اینکه تلاش برای بازگشایی سطوح پروازی ادامه دارد، تاکید کرد: مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه با شماره ۱۹۹(اطلاعات پرواز فرودگاه رشت) تماس بگیرند.

مدیرکل فرودگاه رشت همچنین به پرواز تیم ملوان بندرانزلی از فرودگاه رشت به مقصد اهواز اشاره کرد و گفت: به محض مساعد شدن شرایط جوی، آماده انجام این پرواز در هر ساعت از شبانه روز هستیم.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید