رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و دام زنده امروز چهارشنبه ۹ اسفند 1402/ مرغ ارزان شد+ جدول

کدخبر: ۶۳۱۲۶۳
اقتصادنیوز: در بازار امروز قیمت مرغ نسبت به روز گذشته شیب نزولی را تجربه کرده است اما قیمت گوشت قرمز منجمد تغییر نداشت و کیلویی 320 هزار تومان فروخته شد.
قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و دام زنده امروز چهارشنبه ۹ اسفند 1402/ مرغ ارزان شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام ایران امروز چهارشنبه 9 اسفند در حالی فعالیت خود را از سر گرفته است که قیمت مرغ شیب نزولی را در مقایسه با روز گذشته تجربه کرده است.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز قیمت دام زنده کیلویی 260 هزار تومان است؛ همچنین قیمت هر کیلو دام در کشتارگاه هم 500 هزار تومان است.

خبر مرتبط
یک خبر نگران‌ کننده برای بازار گوشت

اقتصادنیوز: مدیرعامل اتحادیه دام سبک گفت: بنابر اعلام مرکز آمار کشتار جمعیت دام دی ماه نسبت به ماه قبل ۹ درصد و نسبت به دی ماه سال قبل ۱۸ درصد کاهش یافته است که نشان می‌دهد تولید وضعیت مناسبی ندارد.

قیمت گوشت منجمد امروز

همچنین هر کیلو گوشت منجمد گوساله در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان نرخ گذاری و فروخته شده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

در بازار گوشت مرغ اما قیمت‌ها روند نزولی را تجربه کردند و هر کیلو مرغ زنده در بازار امروز 56,071 تومان فروخته شد که نسبت به روز گذشته افت 29 تومانی را تجربه کرده است.

قیمت مرغ کشتار امروز

همچنین هر کیلو مرغ کشتار امروز در بازار نسبت به روز گذشته ارزان شد و با تجربه افت قیمت 45 تومانی، 79,154 نرخ گذاری شده است.

photo_2024-02-28_11-15-54

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید