سامانه یکپارچه خودرو خبر خوش داد/ جایگزین‌های فدیلیتی و دیگنیتی معرفی شدند

کدخبر: ۶۳۱۳۸۱
اقتصادنیوز: سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، درباره تمدید طرح تبدیل اختیاری محصولات یکی از شرکت‌های خودروساز ویژه متقاضیانی که نوبت تحویل آن‌ها زمستان سال جاری تعیین‌ شده، اطلاعیه ای صادر کرد.
سامانه یکپارچه خودرو خبر خوش داد/ جایگزین‌های فدیلیتی و دیگنیتی معرفی شدند

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، بر اساس اطلاعیه سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی، در راستای جلب رضایت متقاضیان محصولات یک گروه خودروسازی، برای آن دسته از متقاضیان دارای اولویت با نوبت زمستان ۱۴۰۲ امکان تبدیل اختیاری محصول انتخابی با هفت محصول قابل عرضه از دو شرکت دیگر فراهم شده است.

متقاضیانی که در فروش‌های یکپارچه محصولات خودروسازان داخلی دو محصول فیدلیتی و دیگنیتی با موعد تحویل زمستان ١۴٠٢ دریافت کرده‌اند؛ از روز (دوشنبه هفتم اسفند ماه) خودروی خود را به محصولی دیگر از محصولات عرضه شده توسط سایر شرکت‌های تولیدی که در ادامه جدول آن آمده است، تبدیل کنند.

برای این منظور متقاضیان تا پایان روز (چهارشنبه ٩ اسفند ماه) فرصت داشتند؛ که این طرح تا ساعت ۲۴ روز (شنبه ۱۲ اسفندماه) تمدید شد؛ متقاضیان می‌توانند از طریق سایت سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای داخلی ( www.esalecar.ir) برای تبدیل خودروی خود اقدام کنند.

خبر مرتبط
آخرین جزییات از طرح عرضه خودرو زیر قیمت بازار/ خریداران بخوانند

اقتصادنیوز: طبق اعلام وزیر صمت، عرضه خودرو با قیمت 5 درصد زیر قیمت بازار فعلا مسکوت مانده است.

امکان تبدیل دو محصول دیگنیتی و فیدلیتی با محصولات زیر فراهم شده است:

جدول1

لازم به یادآوری است که از روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ الی ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ به مدت ۶ روز امکان تبدیل اختیاری محصولات فوق برای متقاضیان باقیمانده محصولات بهمن موتور از لیست انتظار مشتریان نوبت زمستان ۱۴۰۲ فراهم بوده و پس از اطلاع رسانی توسط خودروساز محصول جدید، امکان ثبت نام و تکمیل وجه به مدت هفت روز است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید