بازار سفر به خارج از کشور داغ شد/ ثبت ۳ هزار پرواز فوق‌العاده خارجی برای نوروز

کدخبر: ۶۳۱۳۸۷
اقتصادنیوز: مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی خبر داد: ۳ هزار پرواز فوق العاده در مسیرهای خارجی برای ایام نوروز ثبت شده اما هنوز تعدادی از آنها نهایی و قطعی نشده است.
بازار سفر به خارج از کشور داغ شد/ ثبت ۳ هزار پرواز فوق‌العاده خارجی برای نوروز

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سعید چلندری  مدیرعامل  شهر فرودگاهی امام خمینی با بیان اینکه همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز و ماه رمضان تدابیر لازم برای پروازهای خارجی به ویژه پروازهای نجف اخذ شده است گفت:  پیک پروازهای خارجی از ۲۸ اسفند تا ۱۷ فروردین ماه است، حدود  ۵  هزار پرواز در طول طرح سفرهای نوروزی پیش بینی شده است.

به گفته وی سه هزار پرواز فوق العاده  برای مسیرهای خارجی در ایام نوروز ثبت شده که بخش عمده ای از آنها برای نجف و بغداد بوده و  از سوی شرکت‌های داخلی و خارجی  ارائه شده که بخشی از آنها تصویب ونهایی  شده است.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره پیش فروش بلیت سفرهای نوروزی/ جزئیات فروش بلیت اتوبوس و قطار اعلام شد

اقتصادنیوز: پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی به مانند بلیت هواپیما؛ از 20 اسفند آغاز خواهد شد.

 او با بیان اینکه بخش عمده ای از پروازها از ترمینال سلام انجام می شود گفت : در راستای تسهیل سفرهای خارجی در ایام نوروز برای جلوگیری از تجمع مسافران تدابیر لازم  از جمله افزایش گیت در دستور کار قرار گرفته است.

خبر مرتبط
خبر فوری درباره زمان پیش‌فروش بلیت نوروزی قطار مشهد

اقتصادنیوز: امروز سه‌شنبه (هشتم اسفند) همه قطارها به غیر از مسیرهای منتهی به مشهد مقدس و بالعکس و روز چهارشنبه (۹ اسفند)، قطارهای منتهی به مشهد مقدس به غیر از مسیر تهران - مشهد و بالعکس فروش بلیت خواهند داشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید