سرپرست جدید سازمان خصوصی سازی منصوب شد

کدخبر: ۶۳۱۴۰۳
اقتصادنیوز: ابراهیم بازیان طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی به عنوان سرپرست سازمان خصوصی سازی منصوب شد.
سرپرست جدید سازمان خصوصی سازی منصوب شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، در حکم سید احسان خاندوزی خطاب به بازیان آمده است: نظر به سوابق و تجربیات جنابعالی ضمن تشکر از آقای میثم پیله فروش در دوره تصدی سرپرستی سازمان خصوصی سازی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست سازمان خصوصی سازی منصوب می شوید. انتظار می رود تمام مساعی خود را با همفکری و همدلی مجموعه همکاران آن سازمان به منظور انجام وظایف قانونی محوله به کار گیرید.

در این حکم تصریح شده است: همکاری و همدلی و همراهی در این مسوولیت دسته جمعی، پیش شرط موفقیت است. امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت محوری، انقلابی گری، مردم داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون مداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات مجدانه بکوشید.

خبر مرتبط
فوری/ قربان زاده از سازمان خصوصی سازی رفت

حسین قربان زاده از سازمان خصوصی سازی رفت. او با انتشار متنی از حسن اعتماد وزیر اقتصاد در مدت ۲۲ ماه حضور خود در سازمان خصوصی سازی تشکر کرد.

ابراهیم بازیان دارای مدرک مهندسی عمران از دانشگاه تبریز و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته مدیریت راهبردی است و در سوابق وی مسوولیت‌هایی همچون مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)، مدیرعامل و عضو هیئت‌ مدیره مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی(ره)، مدیرعامل شرکت سرمایه‌ گذاری خانه‌ سازی ایران (تامین اجتماعی)، سه دوره متوالی عضو شورای شهر ارومیه، شهردار ارومیه، مشاور رئیس و مدیرکل دفتر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد امام خمینی (ره)، و نایب رئیس هیئت مدیره موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی مشاهده می شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید