رصد بازار

قیمت گوشت مرغ ، گوشت قرمز و دام زنده امروز پنجشنبه ۱۰ اسفند 1402/ افزایش قیمت مرغ+ جدول

کدخبر: ۶۳۱۴۸۸
اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ روند صعودی را تجربه کرده است و هر کیلوی آن در بازار 56,169 تومان بود که نسبت به روز گذشته رشد 98 تومانی داشته است. قیمت گوشت قرمز منجمد اما بدون تغییر بود.
قیمت گوشت مرغ ، گوشت قرمز و دام زنده امروز پنجشنبه ۱۰ اسفند 1402/ افزایش قیمت مرغ+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام ایران امروز پنجشنبه 10 اسفند در حالی فعالیت خود را از سر گرفته است که قیمت دام زنده و کشتار در مقایسه با روزهای گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز قیمت دام زنده کیلویی 260 هزار تومان است؛ همچنین قیمت هر کیلو دام در کشتارگاه هم 500 هزار تومان است.

خبر مرتبط
گوشت بوقلمون در تره‌بار چند؟

اقتصادنیوز: طبق نرخ‌های جدید سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، هر کیلوگرم لاشه کامل بوقلمون ۱۳۱ هزار تومان است.

قیمت گوشت منجمد امروز

همچنین هر کیلو گوشت منجمد گوساله در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان نرخ گذاری و فروخته شده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

روند قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ اما متفاوت است و امروز قیمت ها صعود نسبی را تجربه کرده‌اند؛ امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,169 تومان بود که نسبت به روز گذشته رشد 98 تومانی داشته است.

قیمت مرغ کشتار امروز

همچنین هر کیلو مرغ کشتار امروز در بازار نسبت به روز گذشته سیر نزولی را تجربه کرده است و با افت نامحسوس 19 تومانی؛ 79,135 تومان خرید و فروش شد.

photo_2024-02-29_15-35-40

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۱ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید