رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران تشریح کرد؛

وام 30 میلیونی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

کدخبر: ۶۳۲۳۱۷
اقتصادنیوز: رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران درباره میزان افرایش وام بازنشستگان گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود وام بازنشستگان تامین اجتماعی از 20 میلیون به 30 میلیون افزایش پیدا کند.
وام 30 میلیونی برای بازنشستگان تامین اجتماعی

به گزارش اقتصادنیوز ، رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در گفت‌وگو با تسنیم در ارتباط با افزایش وام بازنشستگان در سال ۱۴۰۳ توضیح داد.

 علی دهقان‌کیا  در ارتباط با وام بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در سال 1402 میزان وام بازنشستگان از 12 میلیون تومان 1401 به 20 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

وی افزود: وام اشاره شده با کارمزد 4 درصد و بدون سود به بازنشستگان پرداخت می‌شود.

دهقان‌کیا در ارتباط با نحوه ثبت‌نام و دریافت وام بازنشستگان گفت: بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به سایت کانون‌های بازنشستگی در هر استان، اقدام به ثبت‌نام و در ادامه نسبت به دریافت وام اشاره شده اقدام کنند.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در ارتباط با افزایش وام بازنشستگان در سال 1403 تصریح کرد: این موضوع در هیئت مدیره سازمان تامین اجتماعی مطرح شده و به احتمال زیاد وام بازنشستگان در سال آینده افزایش پیدا می‌کند.

وی درباره میزان افرایش وام گفت: پیش‌بینی‌ می‌شود وام بازنشستگان تامین اجتماعی از 20 میلیون به 30 میلیون افزایش پیدا کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۳۱ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید