برنامه خاندوزی برای تامین مالی در سال 1403

کدخبر: ۶۳۲۴۰۴
اقتصادنیوز: وزیر اقتصاد گفت: مسئولان می‌توانند تا ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ کمیته مشترکی با حضور وزارت اقتصاد، بانک مرکزی، سازمان بورس و بیمه مرکزی برگزار کنند تا بهترین و اجرایی‌ترین راه را برای تأمین مالی انتخاب کنند.
برنامه خاندوزی برای تامین مالی در سال 1403

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در همایش مالی اسلامی که در ساختمان مطهری سازمان بورس برگزار شد، گفت: باید عقب ماندگی‌هایی که دست و پا گیر اقتصاد ایران شده است را جبران کنیم، اقتصاد ایران باید به سمت کارآمدی و عدالت اقتصادی حرکت کند.

خاندوزی با بیان اینکه متأسفانه عقب ماندگی اهداف برنامه توسعه هفتم وجود دارد، گفت: باید تأمین مالی در قالب برنامه هفتم توسعه و با همکاری مستمر وزارت اقتصاد و بانک مرکزی مدیریت شود.

وزیر اقتصاد یک پیشنهاد برای تأمین مالی داده و افزود: مسئولان مربوط می‌توانند تا ۳۱ فروردین ماه سال ۱۴۰۳ کمیته مشترکی با حضور وزارت اقتصاد، بانک مرکزی، سازمان بورس و بیمه مرکزی برگزار کنند تا بهترین و اجرایی ترین راه را برای تأمین مالی انتخاب کنند.

خاندوزی در بخش دیگر از توسعه ابزارهای مالی در سازمان بورس تجلیل کرده و افزود: اقدامات چند سال اخیر سازمان بورس باعث شده رتبه ایران در استفاده از ابزارهای مالی ارتقا پیدا کرده به رتبه سوم برسد.

وزیر اقتصاد در پایان گفت: باید محتوای همایش به صورت مکتوب آورده شده تا پایان فروردین ماه از آن استفاده شود.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید