رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و دام زنده امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند 1402/ مرغ گران شد+ جدول

کدخبر: ۶۳۲۵۵۱
​اقتصادنیوز: قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ امروز روند صعودی را در پیش گرفته است و ارزش هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,089 تومان بود که نسبت به روز گذشته افزایش 9 تومانی را تجربه کرده است.
قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و دام زنده امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند 1402/ مرغ گران شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۱۵ اسفند در حالی فعالیت خود را از سر گرفته است که قیمت مرغ در مقایسه با روزهای گذشته سیر صعودی را در پیش گرفته است.

5YWX1fgiM1XK

قیمت مرغ زنده در بازار

قیمت‌ها در بازار گوشت مرغ امروز روند صعودی را در پیش گرفته است و ارزش هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,089 تومان بود که نسبت به روز گذشته افزایش 9 تومانی را تجربه کرده است.

خبر مرتبط
قیمت گوشت به کیلویی یک میلیون تومان می رسد!/منتظر گران‌ترشدن گوشت در ۱۴۰۳ باشیم؟

عرضه و تقاضای گوشت قرمز فعلاً همپوشانی دارد و در حال حاضر تولید داخل، پاسخگوی نیاز موجود بازار است. ولی از سال آینده در صورتی که حمایتی از تولید صورت نگیرد، احتمال کمبود در پاییز و زمستان و افزایش قیمت‌ها وجود دارد.

قیمت مرغ کشتار امروز

همچنین هر کیلو مرغ کشتار امروز در بازار نسبت به روز گذشته ثبات را در پیش گرفت و 78,987 تومان خرید و فروش شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز قیمت دام زنده کیلویی 260 هزار تومان است؛ همچنین قیمت هر کیلو دام در کشتارگاه هم 500 هزار تومان است.

قیمت گوشت منجمد امروز

همچنین هر کیلو گوشت منجمد گوساله در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان نرخ گذاری و فروخته شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید