قیمت شیرینی عید افزایش می یابد؟ / گرانفروشی را اینجا اعلام کنید

کدخبر: ۶۳۲۶۱۷
رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران اعلام کرده بود برنامه ای برای افزایش قیمت شیرینی ویژه نوروز ۱۴۰۳ وجود ندارد و برآود قیمت شیرینی براساس نرخ مواداولیه تعیین خواهد شد.
قیمت شیرینی عید افزایش می یابد؟ / گرانفروشی را اینجا اعلام کنید

چندی پیش رئیس اتحادیه قنادان تهران گفت: برنامه ای برای افزایش قیمت محصولات شیرینی ویژه نوروز ۱۴۰۳ نداریم اما در صورتی که قیمت مواد اولیه افزایش یابد نرخ محصولات شیرینی هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران علی بهره‌مند رئیس اتحادیه قنادان تهران اظهار کرد: امیدواریم با افزایش قیمت مواد اولیه روبرو نشویم، قنادان تمایلی به افزایش نرخ محصولات شیرینی ندارند، متاسفانه در سالهای اخیر سفره مردم کوچک تر شده و نیز تولید و فروش همکاران ما نسبت به قبل کمتر شده است.

به گفته بهره مند، کاهش تولید و فروش محصولات، عدم دسترسی به نیروی انسانی ماهر، تامین مواد اولیه و سازو کارسازمان های دارایی، شهرداری، بیمه و مالیات از بزرگترین معضلات پیش روی صنف قنادان است.

بر اساس گزارش ایسنا امروز علی بهره‌مند ضمن اعلام قیمت مصوب زولبیا و بامیه تاکیدکرد: برای شیرینی شب عید نیز قیمت مصوبی وجود ندارد و بر اساس مواد به کار رفته شده، کیفیت و عرضه و تقاضا تعیین می‌شود.

 رئیس اتحادیه دارندگان قنادی، شیرینی فروشی و کافه قنادی تهران تصریح کرد: نظارت‌ها بر بازار صورت می‌گیرد اما مردم هم می‌توانند در صورت مشاهده تخلف آن را به اتحادیه با شماره ۶۶۹۴۴۴۱۱ یا سامانه ۱۲۴ گزارش دهند. این شکایات و گزارشات بررسی و در صورت تایید، واحد متخلف به تعزیرات معرفی خواهد شد.

 

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید