رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و گوشت بوقلمون امروز دوشنبه ۲۱ اسفند 1402/ قیمت مرغ بالا رفت

کدخبر: ۶۳۳۹۰۲
​اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ نسبت به روز گذشته روند صعودی را تجربه کرده است و هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت و با تجربه رشد قیمت 126 تومانی؛ 80,000 تومان خرید و فروش شد.
قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و گوشت بوقلمون امروز دوشنبه ۲۱ اسفند 1402/ قیمت مرغ بالا رفت

به گزارش اقتصادنیوز، فعالیت بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۲۱ اسفند 1402، در حالی شروع شده است که برخی قیمت‌ها در مقایسه با روز گذشته تغییرات صعودی را به سمت رساندند.

photo_2024-03-11_11-13-25

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز گذشته در پیش گرفت و با تجربه رشد قیمت 126 تومانی؛ 80,000 تومان خرید و فروش شد.

خبر مرتبط
گوشت قرمز در ماه رمضان گران می‌شود؟

اقتصادنیوز: با توجه به فراوانی عرضه و کاهش قدرت خرید خانوار پیش بینی می‌شود که قیمت گوشت قرمز در ماه رمضان نوسانی نداشته باشد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ امروز همچنین شاهد افزایش قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 57,839 تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افزایش 89 تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش 122 هزار تومان نرخ گذاری شده است.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

همچنین امروز قیمت دام زنده کیلویی 260 هزار تومان است و هر کیلو دام در کشتارگاه هم 500 هزار تومان قیمت خورده است.

قیمت گوشت منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید