آزادراه قزوین-رشت بدون حضور رئیسی افتتاح شد

کدخبر: ۶۳۳۹۱۶
اقتصادنیوز: ۸/۲کیلومتر باقیمانده آزادراه قزوین - رشت با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی به بهره‌برداری رسید.
آزادراه قزوین-رشت بدون حضور رئیسی افتتاح شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا؛ این قطعه از آزاد راه در محدوده رودبار تا منجیل با حضور محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و مهرداد بذر پاش وزیر راه و شهرسازی و اسدالله عباسی استاندار گیلان و جمعی از مسئولان استان روز دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ به بهره‌برداری رسید.

مهرداد بذر پاش وزیر راه و شهرسازی هم در ابتدای ورود در جمع خبرنگاران از عدم رئیس جمهور برای سفر به گیلان و افتتاح بهره‌برداری از باقیمانده آزادراه رودبار- منجیل از مردم عذرخواهی کرد و گفت: آقای رئیسی رئیس جمهور سلام گرم خود را به مردم گیلان، رودبار، منجیل و لوشان رسانده و بسیار مشتاق به حضور در این شهرستان برای افتتاح پروژه آزادراه منجیل_رودبار بودند، اما به دلیل مشکل ایجاد شده این سفر منتفی شد و امروز معاون اجرایی رئیس جمهور حضور پیدا کردند. 

خبر مرتبط
علت افتتاح آزاد راه منجیل-رودبار بدون حضور رئیسی مشخص شد

اقتصادنیوز: معاون اجرایی رئیس جمهور علت افتتاح آزاد راه منجیل-رودبار بدون حضور رئیسی را اعلام کرد.

وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور برای بهره‌برداری از ۸ کیلومتر آزادراه منجیل رودبار گفت: تکمیل آزاد راه قزوین - رشت (۸ کیلومتر باقیمانده) از پروژه‌های بزرگ ملی است و رئیس جمهور تاکید ویژه‌ای برای تکمیل این پروژه داشته و امروز این طرح افتتاح شد.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید