فوری/وضعیت قیمت بلیت پروازهای نوروزی معلوم شد

کدخبر: ۶۳۴۲۷۷
اقتصادنیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت پروازهای نوروزی تغییر نمی کند و همچنان بلیت ها براساس نرخنامه اردیبهشت ماه امسال عرضه می شود.
فوری/وضعیت قیمت بلیت پروازهای نوروزی معلوم شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جعفر یازرلو سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه قیمت  بلیت پروازها در مسیرهای داخلی به هیچ عنوان تغییری نداشت و بلیت براساس آخرین نرخ نامه اردیبهشت ماه امسال به فروش می رود گفت: هیچ یک از شرکت های هواپیمایی حق ندارند بلیتی با نرخ خارج از نرخ نامه مصوب به فروش برسانند.

وی ادامه داد: سازمان هواپیمایی کشوری نظارت های خود را بر فروش بلیت ها در این ایام تشدید کرده است و با تمامی سایت های فروش بلیت، دفاتر و آژانس های مسافرتی و همچنین شرکت های هواپیمایی که اقدام به فروش و یا افزایش قیمت بلیت کنند برخورد خواهیم کرد.

خبر مرتبط
مسافران بخوانند/پروازهای این نقاط کشور باطل شد

اقتصادنیوز: مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی کشور گفت: با توجه به ورود سامانه بارشی جدید برخی از پرواز‌های غربی کشور ابطال شد.

 یازرلو با بیان اینکه تا پایان امسال هیچ تغییر نرخ بلیتی نداریم، گفت: همچنین رای دیوان عدالت اداری موقوف الاجرا است و به هیچ عنوان فروش بلیت چارتری در مسیرهای مختلف داخلی و بین المللی نداریم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید