فوری/ واریز سود سهام عدالت آغاز شد+ جزئیات

کدخبر: ۶۳۴۷۰۵
اقتصادنیوز: پرداخت سود سهامداران مستقیم و غیرمستقیم سهام عدالت از روز پنجشنبه آغاز شده است و به مدت 48 ساعت به طول می‌انجامد.
فوری/ واریز سود سهام عدالت آغاز شد+ جزئیات

به گزارش اقتصادنیوز، واریز مرحله دوم سود سهام عدالت از امروز پنجشنبه آغاز شده است.

خبر مرتبط
فوری/ یارانه نقدی این دهک‌ها واریز شد

اقتصادنیوز:براساس اعلام سازمان هدفمندی، یارانه نقدی دهک های اول تا سوم واریز شد.

روز گذشته، مجید عشقی با بیان اینکه بر اساس مصوبه شورای عالی بورس و اوراق بهادار، سود سهام عدالت مربوط به سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 1401 شرکت‌های سرمایه‌پذیر، در دو مرحله به حساب دارندگان سهام عدالت واریز می شود، در این باره گفت: پرداخت سود سهامداران مستقیم و غیرمستقیم سهام عدالت از روز پنجشنبه آغاز و به مدت 48 ساعت به طول می‌انجامد.

خبر مرتبط
مرحله دوم سود سهام عدالت چه زمانی واریز می‌شود؟

اقتصادنیوز: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بخش دوم سود سهام عدالت روز شنبه واریز می‌شود.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد: شرکت سپرده‌گذاری مرکزی، اطلاعات سهامداران سهام عدالت را روز چهارشنبه به بانک‌های عامل ارسال کرد تا فرایند واریز سود از امروز عملیاتی شود.

براساس گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه مبلغ سود پرداختی با توجه به میزان سبد سهام عدالت هر سهامدار متفاوت خواهد بود، گفت: دارندگان سبد سهام عدالت 492 هزار تومانی مبلغ 446 هزار تومان، 532 هزار تومانی مبلغ 482 هزار تومان و سبد سهام یک میلیون تومانی 906 هزار تومان سود دریافت خواهند کرد.

هشدار پلیس فتا درباره پیامک‌های سود سهام عدالت

پلیس فتا در پیامکی به مردم درباره پیام‌های مربوط به سود سهام عدالت هشدار داده است. 

در این پیامک آمده که دریافت سود سهام عدالت؛ ترفند کلاهبرداران سایبری برای هک گوشی و خالی نمودن حساب شماست، هرگز به پیام‌های دریافتی با این مضمون توجه نکنید. 

پیامک

 
اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید