محور کندوان بازگشایی شد

کدخبر: ۶۳۴۷۳۰
اقتصادنیوز: فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور ارتباطی کندوان که به مدت ۱۰ روز برای ایمن سازی مسدود شده بود صبح امروز پنجشنبه به روی مسافران جاده‌ای بازگشایی شد.
محور کندوان بازگشایی شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان امروز پنجشنبه گفت: محور ارتباطی کندوان که به مدت ۱۰ روز برای ایمن سازی مسدود شده بود صبح امروز پنجشنبه به روی کاربران جاده ای بازگشایی شد.

احمدی افزود: طرح انسداد این جاده با هدف ایمن سازی برابر برنامه ابلاغی پلیس راه کشور و استان مازندران به مدت ۱۰ روز تا ۲۳ اسفند ماه ۲۴ ساعته اجرا شد.

وی عملیات توری سنگی، تثبیت دیواره های ریزشی و لق گیری سنگ ها از ارتفاعات را از جمله اقدامات طرح ایمن سازی کندوان برشمرد و اظهارداشت :کاربران جاده ای می توانند از امروز در این محور کوهستانی استفاده کنند.

فرمانده پلیس راه کندوان از مسافران و گردشگران این محور ارتباطی پرجاذبه کشور خواست ضمن توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی به هشدارهای پلیس نیز توجه ویژه کنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

محور کرج - چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت کشور به خطه شمال کشور استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی شگفت انگیز، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن بعد مسافت در تمامی فصول به ویژه ایام نوروز با استقبال چشمگیر مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج - چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود ۸۰ کیلومتر مربوط کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار به طور میانگین روزانه در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند و این آمار در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد در روز می رسد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید