سرقت لوله‌های نفتی پالایشگاه تهران تکذیب شد

کدخبر: ۶۳۴۸۲۳
اقتصادنیوز: شرکت پالایش نفت تهران، خبر سرقت از لوله های نفتی پالایشگاه را تکذیب کرد.
سرقت لوله‌های نفتی پالایشگاه تهران تکذیب شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از برنا، اطلاعیه شرکت پالایش نفت تهران در خصوص خبر سرقت از لوله های نفتی به شرح زیر است:

کلیه تاسیسات و لوله های فرآورده ها و محصولات شرکت پالایش نفت تهران بر روی زمین بوده و این شرکت لوله نفتی درون زمین (آندر گراند) ندارد.

شرکت پالایش نفت تهران چندی پیش جهت تقویت حریم های حفاظتی، اقدام به احداث دیوار  امنیتی کرده که مورد تایید شورای تامین استان نیز قرار گرفته است.

خبر منعکس شده مربوط به سال های گذشته است که همان موقع با پاسخگویی ارگان ها و سازمانهای مربوطه همراه بود. بازنشر آن پس از چند سال و تلاش برای ارتباط این موضوع با شرکت پالایش نفت تهران شائبه برانگیز و مشکوک است.

خبر مرتبط
وقوع حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس تکذیب شد

اقتصادنیوز: روابط عمومی و امور بین‌الملل پالایشگاه نفت بندرعباس وقوع هرگونه حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس را تکذیب و اعلام کرد فعالیت این شرکت پالایشی به‌طور عادی در حال انجام است.


در پایان به اطلاع می رساند که اخیرا شرکت پالایش نفت تهران دستاوردهای بزرگی نظیر ساخت نیروگاه خورشیدی ۵۰۰ مگا واتی و خرید سهام عمده پتروشیمی شازند و ورود قطب اقتصاد پایتخت به پتروپالایشگاه را داشته که این خود عصری نو در تاریخ ۵۵ ساله پالایشگاه پایتخت را رقم خواهد زد.

خبر مرتبط
ایران در پاکستان یک پالایشگاه نفتی تاسیس می‌کند!

اقتصادنیوز:«نیم قرن با اقتصاد ایران» به سال چهارم رسید. ما در این بخش‌ تلاش می‌کنیم روندهای اقتصاد ایران و جهان را به‌صورت گذرا و در میان اخبار و گزارش‌های منتشرشده در مطبوعات مرور کنیم:

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    • نیم قرن با اقتصاد ایران؛ ۲۵ فروردین

      اقتصادنیوز: در پروژه «نیم قرن با اقتصاد ایران» تلاش بر این است تا از قبل اخبار و گزارش های اقتصادی به تصویر روشنی از…

    کارگزاری مفید