نقاشی ساختمان برای عید چقدر تمام می‌شود؟

کدخبر: ۶۳۵۱۳۱
اقتصادنیوز: رئیس اتحادیه تزیینات داخل ساختمان با اشاره به رکود بازار تزیینات ساختمان در شب عید گفت: اکنون نرخ عرف رنگ پلاستیک متری ۷۰ هزار تومان و رنگ روغنی متری ۹۰ تا ۹۵ هزار تومان است.
نقاشی ساختمان برای عید چقدر تمام می‌شود؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا؛ بهروز چوداری میلانی، رئیس اتحادیه تزیینات داخل ساختمان با بیان اینکه بازار تزیینات ساختمان امسال بازار خوبی نبود، تصریح کرد: در سال‌های گذشته با مشکلاتی مثل کرونا و سایر مشکلات حاشیه‌ای مواجه بودیم. اما امسال هم که این مشکلات نبود، اصلا بازار شب عید شروع نشد.

وی افزود: مشاهدات میدانی از بازار نشان می‌دهد تقاضای تزیینات ساختمان در آستانه شب عید نسبت به سال گذشته حدود ۴۰ درصد کاهش داشته است. رکود بازار مسکن، کاهش فعالیت انبوه سازان و مشکلات معیشتی که باعث شده مردم هزینه اضافی برای رسیدگی به تزیینات ساختمان نداشته باشند، باعث افت تقاضا در این بازار شده است.

به گفته رئیس اتحادیه تزیینات داخل ساختمان در حال حاضر نرخ عرف رنگ پلاستیک متری ۷۰ هزار تومان، رنگ روغنی متری ۹۰ تا ۹۵ هزار تومان، کاغذ دیواری معمولی به ازای هر رول ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان و برای کاغذهای وارداتی و پی وی سی ۲۶۰ تا ۴۰۰ هزار تومان است. البته این حوزه نرخ مصوب ندارد و قیمت‌های یاد شده قیمت عرف بازار است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید