خبر خوش برای مسافران سفرهای جاده‌ای/جزئیات سرویس‌های فوق‌العاده اعلام شد

کدخبر: ۶۳۵۳۶۰
اقتصادنیوز: مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافری سازمان راهداری گفت: همزمان با افزایش تقاضا، سرویس‌های فوق‌العاده اتوبوس در ایام پیک سفر در نظر گرفته شد.
خبر خوش برای مسافران سفرهای جاده‌ای/جزئیات سرویس‌های فوق‌العاده اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، داریوش باقرجوان مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با بیان اینکه از ۲۰ اسفندماه پیش‌فروش بلیت‌های حضوری و اینترنتی اتوبوس برای ایام نوروز آغاز شد، گفت: ظرفیت‌های مناسبی در اختیار سازمان راهداری قرار گرفته شده است؛ سفرهای نوروز از ۲۴ اسفندماه آغاز شده و تا ۱۷ فروردین ادامه دارد اما براساس مشاهدات میدانی مسافران از ۲۰ اسفندماه سفرهای نوروزی خود را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه از ۲۰ تا ۲۴ اسفند بخش حمل ونقل عمومی جاده ای با میزان تقاضای بالای بلیت مواجه شد که در این رابطه برنامه ریزی هایی صورت گرفت گفت: به اندازه کافی ظرفیت برای تردد مسافران به مقاصد مختلف وجود دارد؛ بعضاً مسیرهایی از مبدا استان تهران ممکن است که تقاضا بالا باشد لذا  برای این مسیرها سرویس فوق‌العاده با ظرفیت کامل در نظر گرفته شده است.

خبر مرتبط
خبر مهم درباره پیش فروش بلیت‌های نوروزی اتوبوس

اقتصادنیوز: مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: فعالیت کامل سامانه‌های پیش‌فروش بلیت اتوبوس برای سفرهای نوروزی در همه مسیرها فعال هستند.

وی تصریح کرد: نزدیک به ۱۱ هزار و ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در مسیرها مشغول به سرویس‌دهی هستند که از این تعداد ۷ هزار و ۵۰۰ ناوگان در مسیرهای طولانی و ۳ هزار و ۷۰۰ ناوگان اتوبوس دیگر امکان تردد در مسیرهای کوتاه و درون استانی را خواهند داشت.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید