قیمت مرغ گرم و منجمد اعلام شد

کدخبر: ۶۳۵۶۲۲
اقتصادنیوز: رئیس جهاد کشاورزی از توزیع روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰ تن مرغ منجمد با نرخ مصوب ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان در میادین استان تهران خبر داد.
قیمت مرغ گرم و منجمد اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جبرئیل برادری گفت: هم اکنون هرکیلو مرغ منجمد با قیمت ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان و مرغ گرم  ۷۶هزار و ۵۰۰ تا ۸۴ هزار تومان در استان تهران عرضه می شود.

به گفته او، در مورد تامین مرغ منجمد، ذخیره سازی و تدبیر لازم توسط شرکت پشتیبانی امور دام انجام شده است به طوریکه روزانه ۱۵۰ تا ۲۰۰تن توزیع در استان تهران صورت می گیرد.

برادری از توزیع روزانه ۱۴۰۰ تا ۱۶۰۰تن مرغ گرم در استان تهران خبر داد.

خبر مرتبط
بازار داغ گوشت و مرغ یخ‌زده/ مرغ منجمد کیلویی چند؟

اقتصادنیوز: افزایش قیمت گوشت و مرغ در بازار در روزهای پایانی سال و آغاز ماه رمضان، عرضه این دو ماده پروتئینی را به بازار افزایش داده و اکنون مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۶۵ هزار و ۷۰۰ تومان عرضه می‌شود.

رئیس جهاد کشاورزی تهران ادامه داد: عرضه محصولات پروتئینی در ایام‌پایانی سال و ماه رمضان درسطح استان تهران در حال انجام است.

او گفت: هم اکنون گوشت گوسفندی با میانگین قیمت ۲۸۵ تا ۳۰۰هزارتومان، گوشت گوساله با قیمت ۲۹۹هزارتومان و گوشت مرغ با قیمت ۷۸ هزارتومان، گوشت قرمز منجمد ۲۲۰ هزارتومان  درحال توزیع است.

برادری با بیان اینکه اقلام اساسی در ۳۰۰بازار و بازارچه و میادین میوه و تره بار و اکثر فروشگاه های زنجیره ای عرضه می گردد، گفت: در ۸نمایشگاه بهاره تامین کالا ویژه شب عید و ایام ماه رمضان نیز اقلام تنظیم بازاری باقیمت مصوب توزیع می شود. 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس اقتصادی
    کارگزاری مفید