پاتک پلیس به ۱۶۰ متهم جرائم اقتصادی/ عملیات غافلگیرانه در آخرین روز سال

کدخبر: ۶۳۵۹۴۰
اقتصادنیوز: رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا خبر داد: طرح‌های سراسری پیشگیری ومقابله با مفاسد اقتصادی در نوروز ۱۴۰۳ اجرا می شود.
پاتک پلیس به ۱۶۰ متهم جرائم اقتصادی/ عملیات غافلگیرانه در آخرین روز سال

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،  سردار حسین رحیمی با حضور در قرارگاه نوروزی امین پلیس امنیت اقتصادی فراجا با تبریک فرارسیدن سال نو گفت: در ایام نوروز پلیس امنیت اقتصادی با رصد دقیق مسائل و موضوعات اقتصادی کشور با اقتدار با مجرمان و مفسدان اقتصادی که برای کسب سود‌های باد آورده به دنبال اقدامات مجرمانه خود اعم از قاچاق کالا و ... هستند، مقابله خواهد کرد.

وی افزود: با عنایت به تقارن ماه نزول قرآن و عید سعید نوروز، پلیس امنیت اقتصادی فراجا اجرای طرح‌های سراسری پیشگیری ومقابله با مفاسد اقتصادی را در این ایام در دستور کار خود قرار داده است.

خبر مرتبط
درگیری ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی با قاچاقچیان/ یک پلیس به شهادت رسید

فراجا از شهادت سرگرد مهدی هادی، یکی از مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی در درگیری با قاچاقچیان خبر داد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا افزود: در همین راستا نیز کارگاهان پلیس امنیت اقتصادی طی ۲۴ ساعت گذشته و در آخرین روز از سال ۱۴۰۲ با تشکیل ۸۷ تیم بازرسی از تعداد ۲۷۱ نشانگاه اقتصادی بازدید و چندین مرکز متخلف توزیع اقلام اساسی را شناسایی کردند.

رحیمی اضافه کرد: در این بازدید‌ها تعداد ۱۶۰ متهم جرایم اقتصادی و قاچاق کالا و ارز، شناسایی و دستگیر شدند که پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

خبر مرتبط
رسیدگی دادگاه جرائم اقتصادی به پرونده‌ای با 220 شاکی

اقتصادنیوز : رئیس دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اقتصادی اصفهان گفت: دادگاه به اتهامات جهانگیر حجتی نجف‌آبادی که مبالغ زیادی از تعداد حدود 220 نفر شاکی تحت عنوان قرارداد مضاربه و جعاله دریافت و اموال آنان را حیف‌ومیل کرده، رسیدگی کرد.

وی با اشاره به اینکه ارزش پرونده‌های مکشوفه ۴۹۰ میلیارد ریال است گفت: پلیس امنیت اقتصادی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال به نام «جهش تولید با مشارکت مردم» با تمام وجود تلاش می‌کند تا با برنامه‌ریزی مناسب و همکاری صاحب‌نظران و مشارکت عملی فعالان اقتصادی، زمینه تحقق این شعار مهم را به بهترین وجه فراهم کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید