تعطیلات نوروز کار و بار این افراد را سکه کرد!

کدخبر: ۶۳۶۳۳۴
اقتصادنیوز: تعطیلات عید نوروز و افزایش سفرها باعث می‌شود کار و کاسبی یدک‌کش‌ها سکه شود.
تعطیلات نوروز کار و بار این افراد را سکه کرد!

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از روزگار خودرو؛ هزینه حمل خودرو با یدک کش‌ها بستگی به نوع خودرو دارد.

به عنوان مثال ورودی برای خودروهای ایرانی ۴۰۰، چینی ۴۵۰ و سایر وارداتی‌ها بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان است.
به ازای هر کیلومتر حمل خودرو هم ۱۵ هزار تومان دریافت می‌شود.

هزینه حمل خودرو با کفی هم حدود ۱.۵ میلیون تومان تمام می‌شود و اگر محل تردد در طرح باشد ۱۰۰ هزار تومان باید هزینه بیشتری بپردازید.

در ادامه تعرفه های مختلف اعلام شده در سایت‌ها برای یدک کشی خودرو آورده شده است. به نوعی می‌توان گفت هزینه‌ها میانگینی از مبالغ اعلام شده در زیر است.

اجرت حمل و جابه جایی خودرو با نیسان به وسیله چرخ گیربرای خودروهای ایرانی 400 هزار تومان ورودی و به ازاء هر کیلومتر ۱۵۰۰۰تومان است.

اجرت حمل و جابه جایی خودرو با نیسان به وسیله چرخ گیربرای خودروهای چینی 450 هزار تومان ورودی و به ازاء هر کیلومتر ۱۵۰۰۰تومان است.

اجرت حمل و جابه جایی خودرو با نیسان به وسیله چرخ گیربرای خودروهای ژاپنی ، کره ای ، آلمانی 500 هزار تومان ورودی و به ازاء هر کیلومتر 15 هزار تومان است. حمل به وسیله کفی برای تمامی خودرو ها یک میلیون و 500 هزار تومان است.

هزینه هر رمپ شامل 100هزار تومان هزینه مازاد است. حمل خودرو در مناطق داخل طرح شامل 100هزار تومان هزینه مازاد بر هزینه های بالا بوده و خارج کردن خودرو سانحه دیده توافقی است.

در صورتی که بعد از مراجعه متخصص به علت شرایط فنی یا عدم توافق قیمتی کار انجام نشود، مبلغ 150 هزار تومان به عنوان هزینه ایاب و ذهاب به متخصص تعلق می گیرد.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید