رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ + جدول

کدخبر: ۶۳۷۸۵۸
​اقتصادنیوز: امروز قیمت مرغ در بازار تغییری نداشت و با ثبات نسبت به روز گذشته، 80,027 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله هم تغییری را تجربه نکرده است.
قیمت گوشت مرغ، گوشت بوقلمون و گوشت گوساله امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ + جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز سه‌شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۳، در حالی شاهد معاملات است که قیمت ها ثبات را تجربه کردند.

قیمت گوشت و مرغ

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 80,027 تومان خرید و فروش شد.

خبر مرتبط
آخرین قیمت‌ها در بازار گوشت و مرغ

قیمت گوشت مرغ، امروز ۹ فروردین ۱۴۰۳ در جدول زیر آمده است.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد ثبات قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,714 تومان معامله شد که نسبت به روز پیش افت 250 تومانی داشته است.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 101 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت نسبت به روز گذشته؛ 575 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 280 هزار تومان معامله شد. 

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید