آغاز طرح مهم در تهران/ واحد فرسوده ارائه دهید؛ زمین تحویل بگیرید

کدخبر: ۶۳۸۳۱۵
اقتصادنیوز: به گفته مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران، برای اجرای طرح‌ نوسازی بافت‌های فرسوده بسته‌های تشویقی زیادی در نظر گرفته شده است.
آغاز طرح مهم در تهران/ واحد فرسوده ارائه دهید؛ زمین تحویل بگیرید

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسین جنتی مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه اجرای طرح نوسازی بافت‌های فرسوده  در شهرهای مختلف استان تهران آغاز شده است گفت:  برای اجرای طرح‌ نوسازی بافت‌های فرسوده بسته‌های تشویقی زیادی در نظر گرفته شده است. 

وی ادامه داد: بسته های تشویقی شامل کاهش صدور پروانه از ۸ ماه به ۲ ماه، تخصیص ۵۰ درصدی به سازندگان و ارائه تسهیلات بانکی به مردم ‌است.

خبر مرتبط
گام‌ مهم در جهت جهش تولید مسکن در سال جدید

اقتصادنیوز: بنا به گفته مسئولان، نوسازی ۲۵۰ هزار بافت فرسوده در سال جدید یکی‌ از مهم‌ترین گام‌ها در جهت جهش تولید مسکن است که با حضور مردم به مرحله اجرا می‌رسد.

مدیرکل راه‌وشهرسازی استان تهران  از اجرای طرح کلید به کلید و کلید به زمین، خبر داد و افزود: مردم در صورت اعلام آمادگی می‌توانند مسکن خود را با یک زمین معاوضه کنند که شامل تخفیف ۴۰ درصدی هم خواهند شد.

جنتی با بیان اینکه از جمله شهر‌های پیشرو در این خصوص صالحیه است که زمان صدور پروانه در این شهر به یک هفته کاهش  یافته است افزود:  شهر صالحیه دومین شهر کشور در اجرای طرح کلید به کلید و اولین شهر در تهران است که امیدواریم سایر شهرداران نیز به این جریان ملحق شوند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید