ثبت‌نام کارت سوخت دچار اختلال شد

کدخبر: ۶۳۸۹۶۷
اقتصادنیوز: ۴۸ ساعت است که در برخی دفاتر پلیس ۱۰+ اختلال در روند فعالیت ثبت درخواست کارت سوخت به‌وجود آمده و امکان ثبت درخواست برای تعداد زیادی از مراجعه‌کنندگان وجود نداشته، اما کسی در این زمینه پاسخگو نیست.
ثبت‌نام کارت سوخت دچار اختلال شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، پس از اعلام رسمی وزیر نفت در حاشیه هیئت دولت در روز چهارشنبه (15 فروردین) مبنی بر آغاز عرضه بنزین فقط با کارت سوخت شخصی در آینده نزدیک، افرادی که در ماه‌های اخیر خودروی نوشماره خریداری کرده‌اند و یا به‌هر علت، کارت سوخت شخصی آنها مفقود شده بود، برای مراجعه به دفاتر پلیس 10+ و ثبت درخواست کارت سوخت مراجعه کرده‌اند اما از صبح روز شنبه (18 فروردین) در بسیاری از دفاتر پلیس 10+ امکان ثبت درخواست کارت سوخت وجود ندارد.

خبر مرتبط
کارت سوخت 20 میلیون تومانی صحت داشت؟

اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی اظهار داشت که اعداد و ارقامی که برای کارت‌های سوخت مطرح می‌شود، واقعیت ندارد.

متصدیان این دفاتر، علت عدم ثبت درخواست کارت سوخت را قطعی سراسری سامانه عنوان می‌کنند و از زمان بازگشت سامانه و امکان ثبت درخواست، اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند.

سردرگمی مردم برای ثبت درخواست کارت سوخت درحالی است که کسی پاسخگوی مردم نیست، نه‌شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از علت این اختلال خبر دارد و نه دفاتر پلیس 10+ پاسخ روشنی به متقاضیان می‌دهند.

 

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی