جزئیات اولین حراج خرده‌فروشی امسال اعلام شد

کدخبر: ۶۳۹۱۹۱
اقتصادنیوز: مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: ۳۱حراج خرده فروشی لوازم خانگی از روز ۲۵ تا ۲۸ فروردین در ۱۱ استان برگزار می شود.
جزئیات اولین حراج خرده‌فروشی امسال اعلام شد

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حسن خالقی امروز (دوشنبه) اظهار کرد: در این حراج خرده‌فروشی، ۴۶۰ ردیف کالا عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این اولین حراج سال ۱۴۰۳ است گفت: این ۳۱ حراج در استان‌های خوزستان، کهگیلویه، آذربایجان غربی، تهران، قم، فارس، کرمان، اصفهان، کرمانشاه، خراسان رضوی و البرز برگزار می‌شود.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی ادامه داد: در این دوره، کالاهایی از جمله لوازم خانگی برقی، سرمایشی و گرمایشی، لوازم آشپزخانه، کالای دیجیتال، وسایل تنظیف و سایر موارد عرضه می‌شود.

وی تاکید کرد: کلیه متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ صبح روز شنبه ۲۵ فروردین تا ساعت ۱۹ روز ۲۸ فروردین نسبت به ارائه پیشنهاد قیمت کالاها اقدام کنند.

خالقی با بیان اینکه حراج کالاها از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت برگزار می‌شود گفت: این امر در راستای شفافیت در عرضه و دسترسی عموم مردم به صورت عادلانه برای رقابت در خرید کالاست.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی خاطر نشان کرد: سامانه ستاد الکترونیک دولت ، پنجره هوشمند و سازمان اموال تملیکی برای عرضه کالاها فعال است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی