وام ودیعه مسکن این افراد 4 برابر شد/ جزئیات مهم برای متقاضیان+ شرایط

کدخبر: ۶۳۹۹۸۲
اقتصادنیوز: امسال وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل با هدف جوانی جمعیت افزایش چهار برابری داشته است.
وام ودیعه مسکن این افراد 4 برابر شد/ جزئیات مهم برای متقاضیان+ شرایط

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری تسنیم، در خصوص برنامه این صندوق برای سال جدید گفت: امسال با یک افزایش 4 برابری در خصوص وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل که با هدف جوانی جمعیت محقق خواهد شد، سال جدید را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: این وام شامل تمامی دانشجویان متاهلی خواهد شد که در محل تحصیل خود خانه اجاره کرده باشند. مبلغ ودیعه مسکن متأهلی برای شهرهای زیر 500 هزار نفر از 15 میلیون تومان به 60 میلیون تومان و در شهرهای بالای 500 هزار نفر به جز تهران  از 20 میلیون تومان به 90 میلیون تومان افزایش یافته است.

خبر مرتبط
خبر مهم برای این بازنشستگان/ جزئیات وام ضروری اعلام شد

اقتصادنیوز: معاونت توسعه و مدیریت منابع صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت وام ضروری ۲۰ میلیون تومانی به بازنشستگان صندوق خبر داد و گفت: ثبت‌نام الکترونیکی بازنشستگان از اول اردیبهشت‌ماه آغاز می‌شود.

گنجی در خصوص  افزایش وام ودیعه مسکن تهران نیز تصریح کرد: وام ودیعه مسکن دانشجویان متاهل تهران از 25 میلیون تومان به 120 میلیون تومان افزایش یافته است که همگی این مبالغ این ترم به دانشجویان پرداخت خواهد شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در پایان به  آغاز ثبت‌نام وام ودیعه مسکن دانشگاه‌ها را از اول اردیبهشت اشاره کرد و گفت:  دانشجویان تا 15 اردیبهشت ماه برای ثبت‌نام این وام فرصت دارند و می‌توانند خانه اجاره کنند و ما مبلغ وام را به حسابشان واریز می‌کنیم.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی