محصول جدید آلفارومئو چشم‌ها را خیره کرد+ عکس

کدخبر: ۶۴۰۰۰۷
اقتصادنیوز: کراس اوور جمع جور آلفا رومئو میلانو به رغم کوچک بودن ابعاد، یکی از جا دارترین خودروهای کلاس خود است.
محصول جدید آلفارومئو چشم‌ها را خیره کرد+ عکس

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از عصر ایران، آلفا رومئو از کراس اوور جدید خود با نام میلانو رونمایی کرده است. خودروئی که به شدت دنباله رو زبان طراحی آلفا طی سال های اخیر است و البته جذابیت فوق العاده ای را پیش روی مخاطب قرار می دهد که کاملا عطر و بوی ایتالیایی دارد.

در پروفایل دماغه، آلفا گرافیک داخلی جالبی را برای هدلایت انتخاب کرده که نگاه مرموزی را همراه با ساختار مثلثی جلوپنجره ایجاد می کند، دقیقا حالتی شبیه اینکه حیوانی مخوف در حال نگریستن به طعمه خود است! در پروفایل عقب نیز شرایط مشابهی وجود دارد، چراغ های اصلی این قسمت نه تنها طراحی جدیدی را میزبانی می کنند بلکه یکی از زیباترین مناظر خودروئی سال های اخیر را معرفی می کنند.

resized_1814153_513

رینگ های آلومینیومی در حالت پایه 18 اینی و در تریم های پرفورمنس 20 اینچی هستند.

کراس اوور جمع جور آلفا رومئو میلانو به رغم کوچک بودن ابعاد، یکی از جا دارترین خودروهای کلاس خود است. میلانو حدود 3962 میلیمتر در طول و 1829 میلیمتر در عرض توسعه یافته اما ظرفیت قسمت بار آن نزدیک به 400 لیتر است که عدد قابل توجهی برای این اندازه محسوب می شود.

فضای داخل کابین از طراحی بسیار زیبایی بهره می برد. کنسول اصلی جلو، قاب آمپر، دریچه های سیستم تهویه، صندلی ها و... همگی عالی هستند و حس اسپرت جذابی را انتقال می دهند.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی