رصد بازار

قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳/ کاهش محسوس قیمت بوقلمون+ جدول

کدخبر: ۶۴۰۷۴۴
​اقتصادنیوز: امروز در بازار گوشت و دام ایران، قیمت گوشت بوقلمون سقوط 20 هزار تومانی را تجربه کرده است و کیلویی 80 هزار تومان معامله شد؛ همچنین قیمت مرغ هم شیب نزولی را تجربه کرد.
قیمت گوشت قرمز و گوشت مرغ امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳/ کاهش محسوس قیمت بوقلمون+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳، شاهد روند کاهشی قیمت ها در بازار مرغ و بوقلمون نسبت به روز پیش است.

قیمت گوشت

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ریزش را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 79,753 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد روند نزولی قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 56,053 تومان معامله شد.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش کاهش محسوس قیمت را تجربه کرد و کیلویی 80 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    اخبار بیشتر در سرویس سایر رسانه ها
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی