تکلیف بخش دوم لایحه بودجه 1403 اواسط اردیبهشت‌ مشخص می‌شود

کدخبر: ۶۴۰۸۰۴
اقتصادنیوز: سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ گفت: تکلیف بخش دوم لایحه بودجه سال جاری تا اواسط اردیبهشت‌ماه در مجلس شورای اسلامی مشخص خواهد شد.
تکلیف بخش دوم لایحه بودجه 1403  اواسط اردیبهشت‌ مشخص می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، رحیم زارع  در تشریح روند بررسی بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ مربوط به جداول تفضیلی اظهار کرد: جلسات کمیسیون تلفیق برای بررسی جداول از فردا شروع می‌شود انتظار داریم طی دو هفته آینده این موضوع در کمیسیون تلفیق و صحن علنی تعیین تکلیف شود و تا اواسط اردیبهشت‌ماه بخش دوم لایحه بودجه به تصویب برسد.

خبر مرتبط
مجلس هفته آینده بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ را بررسی می‌کند

اقتصادنیوز : عضو هیات رییسه مجلس گفت که هنوز دولت بخش دوم لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ یعنی جداول را به مجلس تقدیم نکرده است و احتمالا این هفته آن را به مجلس ارائه کند.

وی اظهار کرد: قرار نیست که مجلس شورای اسلامی یکی یکی هر کدام از ردیف‌های بودجه را بررسی کند بلکه بررسی‌ها به صورت کلی خواهد بود، مثلا این‌که بودجه فلان وزارتخانه چقدر است و به صورت کلی رای‌گیری شود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق اظهار کرد: موضوع دیگر درباره بودجه استان‌هاست که درصد اخذ مالیات از هر استان متفاوت است باید چارچوب مشخصی در این باره وجود داشته باشد. در نهایت نباید بررسی‌ها و مصوبات در مجلس شورای اسلامی منجر به تغییری در سرجمع کلی بودجه شود چون در بخش اول بودجه درآمدها و هزینه‌ها به صورت کلی تصویب شده و رقم کلی بودجه مشخص است نباید این رقم تغییر کند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی