تازه ترین قیمت مسکن در منطقه 4 تهران+ جدول

کدخبر: ۶۴۰۹۳۵
متوسط قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان در فایل‌‌‌هایی که روز گذشته به بازار مسکن منطقه ۴ تهران عرضه شد در حالی در بازه ۷۰ تا ۸۰ میلیون تومانی قرار دارد که در برخی از محله‌‌‌های این منطقه این میزان کمتر و در برخی دیگر از محله‌‌‌ها میانگین قیمت‌ها تا بیش از ۱۰۰ میلیون تومان نیز می‌‌‌رسد.
تازه ترین قیمت مسکن در منطقه 4 تهران+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از «دنیای‌اقتصاد»، رصد بازار معاملات مسکن منطقه ۴ تهران بر اساس مشخصات فایل‌‌‌هایی که روز گذشته به بازار عرضه شد همچنین نشان می‌دهد، بازه متراژی این واحدهای مسکونی از آپارتمان‌‌‌های ریزمتراژ (بعضا کوچک‌تر از ۵۰ مترمربع) شروع می‌شود.

بررسی‌‌‌ها نشان می‌دهد برای خرید مسکن در این منطقه متقاضیان به بودجه دست کم ۲ میلیارد و۵۰۰ میلیون تا ۳ میلیارد تومانی نیاز دارند. در واقع این میزان متوسط کف قیمت کل خرید آپارتمان در این منطقه محسوب می‌شود.

عمده آپارتمان‌‌‌های عرضه‌شده به بازار فروش این منطقه نیز واحدهایی هستند که عمربنای آنها بالا و در بسیاری موارد حتی از ۱۵ سال بیشتر است. در واقع می‌توان اعلام کرد بازار فروش مسکن در منطقه ۴ این روزها عمدتا شامل فایل‌‌‌های مسن یا آپارتمان‌‌‌های با عمربنای بالاست.

MbQrW4FODZuP

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی