رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و گوشت بوقلمون امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳+ جدول

کدخبر: ۶۴۱۷۷۵
​اقتصادنیوز: امروز قیمت گوشت مرغ در بازار ثبات را تجربه کرد و 78,404 تومان خرید و فروش شد. قیمت گوشت گوساله و بوقلمون هم نسبت به روز گذشته بدون تغییر بود.
قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و گوشت بوقلمون امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد ثبات قیمت‌ها در جریان معاملات نسبت به روز پیش است.

photo_2024-04-20_11-11-10

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار ثبات را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 78,404 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد تثبیت قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 54,857 تومان معامله شد.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 83 هزار و 500 تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را  نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 625 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار ثبات را در پیش گرفت و کیلویی 300 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم طبق روال روزهای اخیر در بازار امروز بدون تغییر نسبت به نرخ روز گذشته، 320 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی