امروز چند کیلو شمش طلا فروخته شد؟

کدخبر: ۶۴۲۴۷۷
اقتصادنیوز: معاون مرکز مبادله طلا و ارز گفت: بیستمین جلسه حراج شمش طلا در مرکز مبادله در حال برگزاری است که تاکنون ۸۰ کیلوگرم شمش طلا به فروش رفته است‌.
امروز چند کیلو شمش طلا فروخته شد؟

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی طرزعلی گفت: نرخ ارز دلار امروز در تالار اسکناس مرکز مبادله ۴۳ هزار و ۸۹۶ تومان و یورو ۴۶ هزار و ۷۳۶ تومان ثبت شد. همچنین نرخ دلار در تالار حواله مرکز مبادله ۴۰ هزار و ۹۷۶ تومان و یورو ۴۳ هزار و ۶۲۸ بود.

این مقام مسئول در ادامه اظهار کرد: در رابطه با میزان تامین ارز از ابتدای فروردین تاکنون به این شرح بود که برای کالای اساسی با نرخ ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان ۶۳۶ میلیون دلار، برای کالا‌های تجاری با نرخ ۴۱ هزار تومان ۱ میلیارد و ۸۵۴ میلیون دلار و برای واردات در قبال صادرات با نرخ توافقی ۵۵۱ میلیون دلار تامین ارز داشتیم و در مجموع ۳ میلیارد و ۱۴۳ میلیون دلار تامین ارز در مرکز مبادله داشتیم.

طرزعلی اظهار کرد: میزان تخصیص ارز برای واردات دارو و تجهیزات پزشکی در سال ۱۴۰۲، ۴ هزار و ۳۰۰ میلیون دلار بود که نسبت به سال ۱۴۰۱، ۲۶ درصد رشد داشته است.

خبر مرتبط
آغاز بیستمین جلسه حراج شمش طلا از ساعاتی دیگر/ جزئیات مهمی که باید بدانید

اقتصادنیوز: بیستمین حراج شمش طلا در مرکز مبادله ارز و طلای ایران از ساعت ۱۲ امروز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

او همچنین افزود: در مجموع برای میزان ارزی که برای کالا‌های اساسی دارو و تجهیزات پزشکی و همچنین کشاورزی اختصاص یافته از ابتدای فروردین ماه تا به امروز ۶۳۶ میلیون دلار بوده است.

 وی یادآور شد: در حال حاضر بیستمین جلسه حراج شمش طلا در مرکز مبادله در حال برگزاری است که از ۱۹۳ کیلوگرم طلا عرضه شده، ۸۰ کیلوگرم به فروش رفته و جلسه همچنان در حال برگزاری است و در ۱۹ حراج که تا به امروز انجام شده ۲ هزار و ۶۳۶ کیلوگرم طلا عرضه شده است.

 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی