خبر مهم دولت برای تداوم طرح کالابرگ الکترونیک

کدخبر: ۶۴۴۵۲۹
اقتصاد نیوز :مشاور معاون امور رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اعلام برنامه دولت برای چگونگی تداوم طرح کالابرگ الکترونیک تا هفته آینده خبر داد.
خبر مهم دولت برای تداوم طرح کالابرگ الکترونیک

 

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا،  برای نحوه اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در مرحله جدید تصمیم‌گیری در سطح دولت صورت خواهد گرفت. در این راستا وزارت رفاه مدل‌هایی طراحی و پیشنهاد می‌دهد که تا هفته آینده در خصوص نحوه اجرای مرحله جدید اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

وی افزود: بنا براین است که تا زمان پایان مرحله اجرای فجرانه، در خصوص اجرای مرحله جدید طرح تصمیم‌گیری و اطلاع‌رسانی صورت گیرد؛ چراکه با راه‌اندازی شبکه ملی اعتبار طرح حمایتی تداوم دارد و قطع نمی‌شود.

خبر مرتبط
واکنش طلافروشان به مالیات برعایدی سرمایه/ دولت باعث فرار سرمایه ها می شود؟

اقتصاد نیوز :بازار طلای تهران دوباره شاهد اعتراض بخشی از فعالان این صنف در هفته گذشته بود؛ برخی از طلافروشان می گویند مگر ما عامل تورم هستیم که باید مالیات بدهیم؟ چرا دولت موجب فرار سرمایه ها شده است!

مشاور معاون امور رفاهی و اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: سیاست دولت حمایت مضاعف از جامعه است که این موضوع در دستور کار است و در حال انجام برنامه‌ریزی‌های جدیدی هستیم که یا طرح فجرانه اجرا خواهد شد و یا مدل جدیدی طراحی می‌کنیم که مردم بتوانند از مزایای آن استفاده کنند. 

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی