رصد بازار

قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و دام زنده امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳/ گوشت گوساله ارزان شد+ جدول

کدخبر: ۶۴۴۹۵۴
​اقتصادنیوز: امروز قیمت مرغ در بازار روند صعودی داشت، قیمت گوشت گوساله اما کاهش را تجربه کرده و در بازار گوشت و دام ایران به کیلویی 315 هزار تومان رسیده است.
قیمت گوشت مرغ، گوشت قرمز و دام زنده امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳/ گوشت گوساله ارزان شد+ جدول

به گزارش اقتصادنیوز، بازار گوشت و دام تهران امروز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، شاهد افزایش قیمت گوشت مرغ در کاهش قیمت گوشت گوساله جریان معاملات نسبت به روز پیش است.

photo_2024-05-06_10-38-09

قیمت مرغ کشتار امروز

براساس اعلام پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، امروز هر کیلو مرغ کشتار در بازار روند صعودی را نسبت به روز پیش در پیش گرفت و 76,635 تومان خرید و فروش شد.

قیمت مرغ زنده در بازار

بازار گوشت مرغ همچنین شاهد رشد قیمت مرغ زنده نسبت به روز پیش است، هر کیلو مرغ زنده در بازار 53,785 تومان معامله شد.

قیمت گوشت قرمز منجمد امروز

هر کیلو گوشت منجمد گوساله هم در بازار امروز ریزش قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، 315 هزار تومان قیمت گذاری و فروخته شده است.

قیمت گوشت بوقلمون کشتار

در بازار گوشت طیور امروز هر کیلو بوقلمون کشتار در حالی معامله شده که نسبت به روز پیش ثبات قیمت را تجربه کرد و کیلویی 92 هزار تومان معامله شد.

قیمت دام زنده و کشتار در بازار

هر کیلو دام در کشتارگاه امروز با ثبات قیمت را نسبت به روز گذشته تجربه کرده است و 600 هزار تومان خرید و فروش شد. همچنین امروز قیمت دام زنده در بازار صعود را در پیش گرفت و کیلویی 320 هزار تومان معامله شد.

قیمت گوشت شترمرغ کشتار

امروز همچنین در بازار هر کیلو گوشت شترمرغ کشتار 341 هزار تومان خرید و فروش شد که در مقایسه با روز گذشته تغییری را تجربه نکرده است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی