تمدید مهلت نام‌نویسی بیمه بازنشستگی برای این گروه از مادران

کدخبر: ۶۴۵۰۶۱
اقتصادنیوز: مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هرمزگان گفت: مهلت نام نویسی بیمه بازنشستگی مادران غیرشاغل روستایی و عشایری تا پایان اردیبهشت تمدید شد.
تمدید مهلت نام‌نویسی بیمه بازنشستگی برای این گروه از مادران

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، «نوید جعفر پور» مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هرمزگان گفت: در این طرح همه مادران غیر شاغل روستایی و عشایر ساکن روستاها که تاریخ تولد فرزند سوم آنها اول فروردین سال ۹۶ به بعد است می‌توانند نام نویسی کنند.

وی گفت: این مادران باید دارای سه فرزند، در قید حیات و  دارای تابعیت ایران باشند.

خبر مرتبط
بیمه رایگان برای تمام بیماران خاص/ ثبت 19 هزار بیمار تالاسمی در کشور

رئیس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر، حدود ۱۹ هزار بیمار در سامانه تالاسمی کشور ثبت‌شده‌اند که ۱۵هزار و ۵۰۰ نفر از این تعداد جزو «تالاسمی ماژور» هستند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستایان و عشایر هرمزگان افزود: این طرح برای مادران ۱۸ تا پنجاه ساله است و صد درصد بیمه از سوی دولت پرداخت می‌شود.

جعفر پور گفت: در بیمه بازنشستگی مادران غیر شاغل روستایی و عشایری، افراد از مزایای بازنشستگی، از کار افتادگی کلی، بازماندگان فوت و انتقال سوابق بیمه‌ای بهره‌مند می‌شوند.

 متقاضایان می‌توانند برای نام نویسی به نشانی اینترنتی roostaa.ir صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستایان و عشایر مراجعه کنند.

۵۸ دفتر کارگزاری برای نام نویسی در این طرح در هرمزگان آماده خدمات رسانی است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی