قرعه‌کشی خودرو برای این افراد ماهانه انجام می‌شود

کدخبر: ۶۴۵۱۶۹
اقتصادنیوز: مدیرعامل شرکت توانیر گفت: مشترکان برق با کاهش هر کیلووات مصرف نسبت به سال قبل امتیاز و شانس بیشتری برای قرعه کشی خودرو خواهند داشت.
قرعه‌کشی خودرو برای این افراد ماهانه انجام می‌شود

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رجبی مشهدی مدیرعامل شرکت توانیر و سخنگوی صنعت برق گفت: مشترکان با قرائت کنتور‌های خود می‌توانند کاهش مصرف خود را مدیریت کنند و برای شرکت در قرعه کشی جوایزی که امسال برای مشترکان خوش مصرف در نظر گرفته شده، امتیاز دریافت کنند. مشترکان با مجموع امتیازاتی که جمع می‌کنند شانس شرکت در قرعه کشی خودرو که شامل ۶۰۰ دستگاه است را پیدا می‌کنند.

او افزود: این قرعه کشی‌ها که از آغاز طرح پاداش مدیریت مصرف شروع می‌شود تا شهریور ادامه دارد و به صورت ماهانه انجام می‌شود. مشترکان برق به اندازه امتیازی که با کاهش مصرف کسب می‌کنند، شانس بیشتری در قرعه کشی خواهند داشت. جوایز دیگر هم شامل لوازم خانگی و موارد دیگر است.

خبر مرتبط
این خودروها ارزان شدند/ ساینا و پژو 207؛ لیدر کاهشی‌ها+ جدول قیمت

اقتصادنیوز: بازار خودروهای داخلی امروز شاهد نوسانات قیمتی مختلفی بود. در حالی که برخی از خودروهای پرطرفدار با کاهش قیمت روبرو شدند، برخی دیگر افزایش قیمت را تجربه کردند و گروهی نیز بدون تغییر قیمت باقی ماندند.

رجبی مشهدی در تشریح چگونگی کسب امتیاز توسط مشترکان گفت: نحوه تخصیص امتیازات نیز به این شکل است که مشترکان به ازای هر کیلوواتی که مصرف خود را کاهش می‌دهند، یک امتیاز دریافت می‌کنند و معیار کاهش مصرف نیز، مصرف مشابه آنها در سال قبل است.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی