خبر فوری درباره زمان واریز یارانه نقدی اردیبهشت 1403

کدخبر: ۶۴۸۰۸۱
اقتصادنیوز: وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه هیچ مشکلی در تامین و ارائه خدمات وجود ندارد، گفت: در حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی و خزانه‌داری به همین ترتیب حقوق بازنشستگان و کارمندان و یارانه‌های نقدی پرداخت شده و یا در مرحله پایانی در حوزه اجرایی بانکی است و امروز خاتمه پیدا خواهد کرد.
خبر فوری درباره زمان واریز یارانه نقدی اردیبهشت 1403

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سید احسان خاندوزی امروز (دوشنبه) درباره جلسه فوق‌العاده هیات دولت، اظهار داشت: چه در تامین کالاهای اساسی، حوزه انرژی و سوخ و چه در حوزه خدمات مالی بانکی و پولی هیچ مشکلی در تامین و ارائه خدمات وجود ندارد.

وی با اشاره به حوزه پرداخت مالی، بودجه‌ریزی و خزانه‌داری افزود: به همین ترتیب حقوق بازنشستگان و کارمندان و یارانه‌های نقدی پرداخت شده و یا در مرحله پایانی در حوزه اجراییات است که ادامه پیدا خواهد کرد.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه بر اساس گزارش شاخص‌های وضعیت اقتصادی، شرایط کاملاً با ثبات و تحت مدیریت بخش‌های اقتصادی کشور است، گفت: مقرر شد کمیته ستاد اقتصادی دولت به صورت روزانه پایش مستمر را تا پایان دوره ماموریت این دولت ارائه کند تا خللی در عملکرد دستگاه‌های اقتصادی کشور رخ ندهد و این روند به شکل روزانه ادامه بدهند و گزارش به معاون اول ارائه می‌شود.

خاندوزی تاکید کرد: اگر نیاز به تدابیر فوریتی باشد توسط معاون اول رئیس جمهور و یا هیات دولت اتفاق می‌افتد.

وی با اشاره به اینکه جلسه امروز هیات دولت با ثبات و امیدبخش بود، بیان کرد: جلسه فوق‌العاده امروز هفت صبح در محل همیشگی با ریاست آقای مخبر برگزار شد و با توجه به مشی آیت‌الله رئیسی، اعضای هیات دولت از آخرین وضعیت در حوزه‌های کاری خود ارائه کردند.

وزیر اقتصاد گفت: وزرا و اعضای اقتصادی دولت، روسای سازمان برنامه بودجه و بانک مرکزی گزارشی به هیات وزیران ارائه کردند.

خاندوزی با بیان اینکه سه سال سیره و مشی آیت‌الله رئیسی برای همه اعضای دولت درس‌آموز بوده است، ادامه داد: این ارتباط فراتر از رابطه کابینه به جهت پیروی از مشی یک سیاستمدار، صادق، مردمی، مجاهد خستگی‌ناپذیر، ولایت‌مدار، دغدغه‌مند مشکلات مردم بود و با همگرایی خوبی در هیات دولت و کابینه مواجه بودیم.

وی عنوان کرد: آقای مخبر ضمن تاکید بر ادامه مسیر و همان شیوه آیت‌الله رئیسی و تدبیر امور روزانه تاکید کرد، فضای همدلی امروز وجود داشت و بدون هیچ‌گونه کاستی و خللی ادامه دارد. همچنین امروز چند مصوبه امروز هیات دولت داشت و چند مصوبه گذشته که در دستور کار باقی مانده بود هم رای گیری و ابلاغ خواهد شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: مسیر امور اداره کشور به شکل عادی ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیزقلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

حجت‌الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.

اخبار روز سایر رسانه ها
    تیتر یک
    کارگزاری مفید
    صداوسیما و خبرگزاری رسمی دولت شهادت ابراهیم رئیسی را تایید کردند در سوگ ابراهیم رئیسی